خانه برنامه کتاب

لغت نامه دهخدا (کامل)

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۳.۲۱
تعداد نظرات۱۰۵
سازنده گروه نرم افزاری برنامه فا
نسخه۱.۳.۰
حجم۶۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۷/۰۸
‏‏نرم افزار لغت نامه دهخدا گنجینه ارزشمند استاد علی اکبر دهخدا را در بستر دستگاه های اندرویدی ارائه میکند. این برنامه شامل تمامی جلدهای منتشر شده از فرهنگ دهخداست که بالغ بر 30 جلد است.

‏تمامی واژگان و مفاهیم آن کاملا مطابق با نسخه چاپی این فرهنگ عظیم است و از این حیث کاملترین و پر بارترین برنامه لغت نامه پارسی اندروید به شمار می آید. بانک اطلاعاتی برنامه شامل بیش از 340,000 واژه است و به خودی خود بیانگر عظمت فرهنگ دهخدا و جامعیت نرم افزار می باشد.

‏جستجوی پرقدرت نرم افزار این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن به لغت مورد نظر برسید و تمامی معانی و مفاهیم آن را بررسی کنید. همچنین جستجو در حین تایپ واژه و ارائه واژگان پیشنهادی , کاربر را برای یافتن لغت یاری میکند تا به راحت ترین شکل به نتیجه برسد.

‏پیش از نصب برنامه مطمئن شوید که حداقل 275 مگابایت در حافظه داخلی دستگاه فضای خالی در دسترس باشد در غیر اینصورت نصب برنامه با مشکل مواجه خواهد شد.

‏به علت قرار داشتن دیتابیس حجیم فرهنگ دهخدا داخل نرم افزار , اجرای برنامه در مرتبه نخست ممکن است بسته به قدرت دستگاه شما چند ده ثانیه به طول بینجامد.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏- بهبود

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟