استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها کتاب
لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ عمید فارسی هوشمند‎

لغت نامه دهخدا فرهنگ معین، فرهنگ عمید فارسی هوشمند‎

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۷-m
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۱
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲,۳۵۳
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده فینکس
‏‏📚 کاملترین فرهنگ لغت فارسی ، مرجع کلمه های فارسی؛
‏📚 بهترین لغت نامه فارسی به فارسی، دیکشنری آنلاین online dictionary
‏📱تنها برنامه فرهنگ لغت اندروید loghatnameh شامل تمامی کلمه های موجود درلغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی معین.
‏📚 مشتمل بر70000 کلمه
‏📚 لغت نامه دهخدا dehkhoda، مترجم فارسی به فارسی
‏📚 فرهنگ معین، dictionary moein
‏📚 فرهنگ لغت فارسی دهخدا و ترجمه فارسی به فارسی
‏📚 فرهنگ معین Persian dictionary
‏📚 فرهنگ واژگان مترادف و متضاد دیکشنری آنلاین
‏📚 واژه نامه کامل ، مترجم Persian dictionary
‏📚 واژه یاب فارسی و فرهنگ نامه فارسی loghatnameh
‏📚 اصطلاحات عامیانه ترکی، مغولی، هندی، عربی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، روسی
‏در یک بررسی اجمالی از مهمترین فرهنگ لغت فارسی موجود می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:
‏فرهنگ لغت جهانگیری، دایره المعارف فرهنگ لغت رشیدی، فرهنگ لغت سروری، فرهنگ لغت شعوری، فرهنگ لغت عباسی، برهان قاطع، فرهنگ لغت آنندراج، فرهنگ پهلوی، لغتنامه قواس، لغت نامه میرزا ابراهیم، لغت نامه ناظم الاطباء، فرهنگ لغت نظام، فرهنگ لغت وفائی، لغتنامه فرس، فرهنگ لغت دهخدا، فرهنگ لغت فارسیف، لغت نامه سخن، فرهنگ لغت جامع زبان فارسی، فرهنگ لغت معین ، loghatnameh، دایره المعارف.
‏که از بین تمامی اینها فرهنگ لغت دهخدا و فرهنگ لغت معین کامل ترین و عامیانه ترین لغت نامه فارسی به فارسی در بین ما فارسی زبانان هستند.
‏📖 با دانلود برنامه لغت نامه دهخدا و معین ، دسترسی به loghatnameh عظیم با چندین جلد مختلف را به راحتی در دست خواهید داشت، این فرهنگ لغت بانک کاملی از معنی کلمات فارسی موجود در لغت نامه دهخدا و معین است. که حاوی تمامی واژگان فرهنگ لغت ارزشمند فارسی زبانان میباشد ☺️.
‏📚 لغت نامه دهخدا کتابی پر حجم شامل شرح و معنی واژه‌های ادبی و تاریخی فارسی است. این لغتنامه loghatnameh ، بزرگ‌ ترین اثر علی اکبر دهخدا است که در 16 جلد به چاپ رسیده است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او صرف آن شد. لغت نامه دهخدا معنی و شرح تاریخی قابل توجهی از کلمه های عربی را نیز داراست.
‏📝 بسیاری از لغات ترکی، مغولی، هندی، عربی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، روسی و دیگر زبان‌های متداول در زبان فارسی نیز در این فرهنگ نامه آمده است. همه لغات فارسی و محلی، نام شهرها و روستاها و کلمات علمی و شاخص، حتی لغات عربی را می توان در لغت نامه دهخدا یافت . 📢 برای صحیح خوانده شدن کلمات، جلوی هر کلمه حروف حرکت‌دار به کار رفته است . بیش از ۱۲۴ پژوهشگر در ۶۴ سال کوشیدند تا آن را برای چاپ آماده کنند و اکنون تیم ما تمامی این لغات را برای شما در اپلیکیشن ' لغت نامه دهخدا و معین' به صورت واژه یاب کامل گرد آوری کرده است 😌 که با دانلود و استفاده از لغتنامه 📲 متوجه برتری این برنامه نسبت به دیگر اپلیکیشن های لغت نامه خواهید شد.
‏📚 فرهنگ معین نیز یکی از فرهنگ های مهم فارسی است. نویسنده این فرهنگ محمد معین بوده است. این فرهنگ نامه اولین بار در سال ۱۳۵۰ پس از درگذشت محمد معین با همت جعفر شهیدی چاپ گردید. 📚 فرهنگ معین در 6 جلد تدوین شده و به چاپ 🖨 رسیده ‌است و اکنون توسط تیم ما در غالب 📱 اپلیکیشن موبایل لغت نامه جهت دانلود فرهنگ لغت در دسترس شما قرار گرفته است.
‏✔ این برنامه مرجعی کامل از دو فرهنگ معین و لغتنامه دهخدا است و بی شک بهترین برنامه در بین فرهنگ لغت های موجود در بازار است.
‏این لغت نامه فارسی به فارسی با امکان 🔍 جستجو پیشرفته خود کلمه ها ی مورد نظرتان را به سرعت یافته 👓 و به تفکیک لغت نامه معین یا دهخدا نمایش میدهد، همچنین با ارائه واژه های پیشنهادی کاربر را برای یافتن کلمه مورد نظر در هر دو فرهنگ لغت یاری میکند.
‏پس دیگر به دنبال لغت نامه های مختلف نباشید، چون با دانلود فرهنگ لغت موجود ، دو فرهنگ لغت عظیم 📚 که مشتمل برتمامی لغات فارسی از دو منبع بسیار با ارزش لغت نامه معین و لغت نامه دهخدا میباشد را در دست دارید و این ویژگی تنها در برنامه ما یافت میشود 😊.
‏در این لغت نامه معنی واژه ها با توضیحات مربوط به ریشه شان، تلفظ شان، یا اطلاعات دیگر مربوط به آنها به ترتیب حروف الفبا گردآوری شده اند و شما میتوانید معنی کلمه مورد نظر خود را برای هر دو فرهنگ فارسی معین و لغت نامه دهخدا همزمان و به تفکیک مشاهده کنید 👀.
‏👈 در این برنامه شما می توانید به صورت آفلاین از تمامی لغات موجود در لغت نامه استفاده کنید .
‏👇 امکانات برنامه :
‏📣 نمایش تلفظ صحیح کلمات در لغت نامه
‏🔀 به اشتراک گذاری معنی کلمات فارسی
‏👀 نمایش کلمات مشابه در هر دو لغت نامه اندروید
‏👓 نمایش معنی کلمات فارسی به تفکیک دو لغت نامه دهخدا و لغت نامه معین
‏🔍 جستجو سریع معنی کلمات فارسی
‏⚙️ تنظیمات متن و انتخاب فونت
‏✔️ دسترسی آفلاین به لغت‌نامه‌ها
‏📱 محیط ساده و در عین حال متریال دیزاین مورد تایید گوگل
‏‏- حل مشکلات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۲,۳۵۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
دیروز

خوب و کاربردیه ، اما بعضی از کلمات رو نداره و کامل نیست

۱ ۰
Farhad Mahdavi
٦ روز پیش

شما حتی یک کلمه واسه اینکه صحت برنامه مشخص بشه رو نذاشتین سریع با هدایت به قسمت پرداخت واسه فعالسازی مخاطب رو .....

۰ ۱
علی
١ خرداد ١٤٠٢

بی نظیر ؛ جالبیش اونجاست ک هر کلمه ای ک سرچ میکنی تمامی مترادف هاشم در اختیارت قرار میده ک این خودش خیلی ب تکلم و فن بیان کمک میکنه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده