استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
بازیست، سامانه جمع‌آوری پسماند خشک

بازیست، سامانه جمع‌آوری پسماند خشک

بازیست، حافظ محیط زیست

نسخه۲.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۳۱
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده بازیست
‏‏شرکت «توسعه بازیست‌ بانان یکتا» با نام تجاری «بازیست» در راستای حفظ و حمایت از محیط‌زیست و تضمین بهره‌مندی صحیح و مستمر از آن، اقدام به راه‌اندازی سیستمی هوشمند در جهت بالا بردن سطح کیفی و ارتقای فرهنگ تفکیک زباله و جمع‌آوری و بازیافت پسماند خشک نموده است.
‏ در این راستا بازیست، به منظور مدیریت عوامل آلوده‌کننده و مخرب محیط‌زیست و جمع‌آوری و بازیافت مکانیزه و اصولی آن‌ها، باعث کاهش صدمات وارده به محیط و اصلاح چرخه‌ی بازیافت می‌شود.
‏ در راستای اهداف و چشم‌اندازهای شرکت و انجام پروژه‌های تحقیقاتی و ایجاد نوآوری در زمینه‌ی بازیافت که تحقق آن، باعث عدم وابستگی به خارج از کشور و خروج ارز و افزایش اعتماد و اتکا به دانش و نیروی جوانان کشورمان می‌شود.
‏ مجموعه‌ی بازیست می‌تواند به صورت مستقیم برای رانندگانی که با شرکت همکاری می‌کنند و به صورت غیرمستقیم برای یکایک کسانی که در زمینه‌ی تفکیک پسماند خشک و ارائه‌ی آن از طریق اپلیکیشن بازیست اقدام می‌کنند، باعث اشتغال‌زایی و کسب درآمد سرشار از پسماندهایی به ظاهر بی‌ارزش شود.
‏ در انتها امیدواریم با کمک هم محیط‌زیستی پاک و سالم را برای خود و برای فرزندانمان به ارمغان آوریم.
‏ * در حال حاضر، خدمات، در شهر مشهد انجام می‌شود.
‏‏رفع مشکلات انتشار

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر صادقی سیرت
١٢ مهر ١٤٠٢

سلام لوکیشن درست و حسابی که نداره راننده ها راحت آدرس رو پیدا کنن ، به موقع که نمیان گاهی اوقات هم که اصلا نمیان و حتی خبر نمیدن که نمیان چرا باید برای برداشت پول از یه اپلیکیشن دیگه استفاده کرد چرا گزینه ای نمیزارین که مستقیم پول رو برداریم من هنوز نتونستم پول اولین درخواستم رو بردارم هر موقع میرم از آپ برداشت کنم منتقل نمیشه باقی مونده ی درخواست دوم رو نشون میده به محض اینکه موفق بشم حسابم رو خالی کنم این برنامه رو پاک می کنم اشتباه کردم که اولین بار بازیافت زیادی دادم ببرن اگه پول …

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر اکرم صلاحی بجستانی
١٤ مرداد ١٤٠٢

‏✓ سر ساعت میاد

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر یوسف حسن زاده
٢٠ بهمن ١٤٠١

‏✓ وزن کشی دقیق ‏✓ پرداخت به موقع ‏✓ سریع امدن ‏✓ شارژ و اینترنت گرفتن سریع

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند