خانه برنامه سبک زندگی
اکو

اکو

سامانه آنلاین پسماند

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۹
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده توسعه هوشمند پایدار
‏‏سامانه اکو در راستای حفظ و حمایت از محیط زیست، و آسایش هربیشتر شما شهروندان عزیزاقدام به ایجاد برنامه ای هوشمند و ساده، جهت تسهیل در امور تفکیک و تحویل پسماند خشک از مبدا نمود. رسالت این سامانه ایجاد محیط زیستی سالم و زیبا برای شما شهروندان عزیز و ارتقا فرهنگ تفکیک زباله از مبدا می باشد.
‏شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از این اپلیکیشن به طبیعت و محیط خود کمک کنید و دنیایی بهتر برای خودتان بسازید.
‏با تفکیک و تحویل پسماند های خشک خود به سامانه علاوه بر کمک به محیط زیست میتوانید کسب امتیاز کرده و از فروشگاه سامانه اقدام به خرید محصولات از جمله: کارت شارژ - بسته های اینترنتی - کمک به خیریه - محصولات فرهنگی - آرایشی و بهداشتی . ... نمایید
‏‏تغییر در فروشگاه سامانه : 
‏- خرید شارژ مستقیم 
‏- خرید کارت شارژ 
‏- خرید بسته اینترنت 
‏- پرداخت قبض
‏بهبود روند ثبت درخواست
‏بهبود کلی سامانه (سامانه در حال حاضر تنها برای شهروندان شهر مشهد در دسترس میباشد)
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟