خانه برنامه پزشکی و سلامت
بهزی - مخصوص پزشکان

بهزی - مخصوص پزشکان

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده بهزی
‏‏سامانه آموزش، حمایت و پایش(فالو آپ) بهزی:
‏بسیاری از شایع ترین بیماری ها(دیابت، کبد چرب، چاقی و...) در کشور ما و جهان ناشی از سبک زندگی نادرست بوده و با رعایت برخی نکات میتوانیم با سرعت بهتر و بیشتری به سمت بهبودی پیش برویم. در همین راستا، بهزی در کنار برنامه مختص بیماران، اپلیکیشن متخصصین خود را برای ایجاد ارتباط مستقیم و مستمر میان پزشک و بیمار ارائه نموده است. بوسیله این ابزار متخصصین و کادر درمانی میتوانند برنامه آموزشی بیماران خود را مدیریت کرده و هر لحظه وضعیت بهبود آنان را زیر نظر داشته باشند. برنامه مراقبتی بهزی در کنار داروهای تجویز شده، درمانِ سریعتر، موثر تر و ماندگار تری خلق میکند.
‏از خصوصیات بهزی:
‏داده های تایید شده: توصیه های بهزی مبتنی بر معتبر ترین و به روز ترین منابع ملی و بین المللی است
‏برنامه درمانی شخصی: هر کاربر زیر نظر پزشک خود یک برنامه مراقبتی خاص و منحصر بفرد برای بهبود دریافت میکند.
‏روند تعاملی درپشتیبانی بهزی: پشتیبانان خبره بهزی هر لحظه با شما و پزشکتان در ارتباط هستند
‏بازخورد آنی: شما و پزشکتان همواره میدانید که تا چه حد به برنامه بهبود خود پایبند بودید و درمان شما تا چه حد موثر است دسترسی به داده ها و گزارشات:
‏کادر درمانی از طریق بهزی میتوانند بفهمند که کدام روش درمانی آنها موثر بوده و کدامیک مورد رضایت بیماران نیست.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟