خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
Pinngle Safe Messenger: Free Calls & Video Chat

Pinngle Safe Messenger: Free Calls & Video Chat

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۲۲
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Pinngle CJSC
‏‏فکر می کنید چرا میلیون ها کاربر در سراسر دنیا پیام رسان Pinngle را روی گوشی خود نصب کرده اند؟ یک تیم چند ملیتی این پیام رسان را ساختند تا افراد از سراسر دنیا بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. در حالی که بسیاری از اپ های مشابه مشکل برقراری ارتباط و همچنین امنیت دارند، پینگل سعی دارد تا بار دیگر توجه اصلی را به کاربران بکند.
‏ هدف ما در این برنامه خدمت به کاربران و همچنین حفاظت از اطلاعات آن هاست، سود برای ما اولویت ندارید. یک جهان بدون مرز قطعا جای بهتری برای زندگی کردن است و این برنامه نیز در همان مسیر در حال حرکت است.
‏ این برنامه همچنین در حال حاضر در تمام نقاط دنیا قابل دسترسی است و کاربران از همه جای دنیا می توانند از آن استفاده کنند. کیفیت تماس ها نیز در این مسنجر بسیار بالاست و شما می توانید از تصاویر واضح نهایت لذت را ببرید.
We're always making changes and improvements to Pinngle Safe Messenger. To make sure you don't miss a thing, just keep your Updates turned on.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟