استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
Music Ringtones and Sounds

Music Ringtones and Sounds

نصب در حال دریافت
نسخه۱۲.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۶
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Peaksel Ringtones Apps
‏‏بیشترین آهنگ‌های زنگ و صداهای موسیقی 2022 را دانلود کنید و از گوش دادن به ملودی‌های برتر در تلفن Android™ خود لذت ببرید! این بهترین برنامه رایگان آهنگ‌های زنگ و صداهای موسیقی است که باید در تلفن خود داشته باشید.
‏آیا دوست دارید یک آهنگ زنگ محبوب به عنوان آهنگ زنگ شخصی خود برای تلفن Android داشته باشید؟ فقط بهترین آهنگ های زنگ 2022 را دریافت کنید و ما شما را محبوب خواهیم کرد! از شنیدن رایگان ترین آهنگ های زنگ و صداهای موسیقی لذت ببرید و تلفن خود را متناسب با خود شخصی سازی کنید! اکنون برای یافتن آهنگ‌های زنگ موسیقی و صداهایی که دوست دارید نیازی به دانلود بسیاری از برنامه‌های آهنگ زنگ رایگان ندارید، زیرا یک برنامه رایگان با تمام آهنگ‌های زنگ و صداهای موسیقی که می‌خواهید داشته باشید وجود دارد. در برنامه رایگان آهنگ های زنگ و صداهای موسیقی جالب برای شما آهنگ های زنگ جالب، آهنگ های زنگ بد بو، دیوانه کننده و خنده دار پیدا خواهید کرد که می توانند شما را تشویق کنند! ما همه ملودی‌های برتر و بهترین آهنگ‌های زنگ را در یک برنامه آهنگ‌های زنگ رایگان با استفاده آسان قرار می‌دهیم! آهنگ‌های زنگ و صداهای موسیقی رایگان را برای Android™ دریافت کنید و از آهنگ‌های زنگ جدید و ملودی‌های جالب لذت ببرید!
‏ b> مد روز بودن به معنای داشتن بهترین آهنگ‌های زنگ و صداهای موسیقی برای تلفن Android است. اکنون تلفن خود را با بیشترین آهنگ‌های زنگ و صداهای موسیقی شخصی کنید. اکنون این فرصت را دارید که به دوستان خود نشان دهید که محبوب ترین صداها را دارید!
‏🔥🔥🔥ویژگی ها:🔥🔥🔥
‏🎵 تنظیم به عنوان آهنگ زنگ برای Android™ / آهنگ زنگ تماس / صدای زنگ / صدای پیامک
‏🎵 تنظیم تایمر برای پخش صدا
‏🎵 تنظیم دکمه ویجت صداهای دلخواه در صفحه اصلی تلفن خود
‏اطلاعات قانونی:
‏کلیپ های صوتی مورد استفاده در این برنامه رایگان صداهای محبوب تحت مجوز دامنه عمومی و/یا مجوز Creative Commons است. حق نشر طراحی و کد برنامه Peaksel Ringtones Apps - 2022.
‏Android یک علامت تجاری Google LLC است. این برنامه توسط Google LLC تایید یا وابسته به آن نیست.
‏‏هی عاشقان آهنگ های زنگ! خبر عالی :) ما آهنگ های محبوب بیشتری را به این مجموعه آهنگ های زنگ عالی اضافه کرده ایم. مورد علاقه خود را پیدا کنید و لذت ببرید!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده