خانه بازی رانندگی
تعداد دانلود۵۰۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶۷۸
حجم۶۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Biceps
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی 'Go To Town' به شما اجازه می‌دهد تا دور شهر بزرگ را بگردید. از زیبایی شهر بزرگ، ساحل زیبا، استادیوم فوتبال و باشگاه بدنسازی شگفت زده شوید. با این بازی شما می‌توانید ماشین های خاص جاده، در اطراف شهر را برانید و به شهر کوچکی بروید که در آن شما می‌توانید خانه‌های زیبایی پیدا کنید. به سمت موتور سیکلت بروید و از زیبایی زیاد شهر بزرگ شگفت زده شوید.
‏ ویژگی های کلیدی: -کنترل آسان - گرافیک فوق العاده - ماشین های خاص - موتور گازی - راندن موتورسیکلت -کنترل از زاویه سوم شخص - خیابان بزرگ - شهر بزرگ -شهر زیبا - ساحل زیبا - حالات فیزیکی عالی ماشین - حالات فیزیکی عالی مردم - استادیوم فوتبال - باشگاه بدنسازی -گالری ماشین های قدیمی - ماشین اسلات [منظور ماشین هایی است که پول در آن می‌ریزند و کالا دریافت می‌کنند.]
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟