استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۴.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۲
حجم۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Big Head Sports
‏‏این یک بازی رایگان است که شما می‌توانید محبوب‌ترین بازیکنان جهان را به چالش بکشید. از بازی کردن در چهار حالت بازی مختلف لذت ببرید و همه رقیب‌هایتان را شکست دهید تا در نهایت شما بهترین بازیکن دنیا شوید. این بازی شامل چهار حالت است که هرکدام چالش برانگیز تر از قبلی است. پس شما می‌توانید مانند یک تازه کار شروع کنید و با بازیکنان افسانه‌ای رقابت کنید تا جایی که شما قدرتمند‌ترین بازیکن شوید.
‏ از شرکت در لیگ‌ها و جام‌ها لذت ببرید، مهارت‌های بازیکن خود را در بازی دوستانه افزایش دهید و آن را در حالت بقا امتحان کنید.
‏ لیگ: در این لیگ شما ده مرحله می‌بینید که هرکدام از قبلی بیشتر چالش به همراه دارد.
‏ جایی که شما می‌توانید در مقابل هفت،یازده و پانزده تیم قدرتمند رقابت کنید تا وقتی که حکم‌فرمای لیگ شوید!
‏ به عنوان یک بازیکن مشهور از بازی لذت ببرید،جوایز متعددی دریافت کنید و مهارت‌های خودتان را افزایش دهید، تجهیزات خود را شخصی سازی کرده و تا زمان حکم‌فرمایی همه رقبا را مغلوب کنید.
‏ جام: در جام شما در ده مدل متفاوت از هشت و شانزده تیم رقابت می‌کنید. از جام تازه‌کار‌ها تا جام قهرمانی در گروه هشت تیم که در سه بازی برنده نهایی جام را مشخص خواهید کرد. جوایز را دریافت کنید،مهارت‌ها را تقویت کنید و قهرمان این بازی باشید. هرچقدر که می‌توانید گل بزنید تا رتبه خوبی کسب کنید در ضمن شما برای هر امتیازی که می‌گیرید؛ سکه‌هایی به عنوان پاداش دریافت می‌کنید.
‏ بازی دوستانه: این بهترین شانس برای تقویت مهارت‌های شخصیت شماست.
‏ در این حالت شما می‌توانید با توجه به میانگین امتیازات بازیکنان،حریف خود را انتخاب کنید. در پریدن ماهر شوید،سرعت و دقت و قدرت ضربه‌های خود را افزایش دهید تا بتوانید قدرتمند‌ترین بازیکنان را شکست دهید.
‏ بقا: اگر فکر می‌کنید توانایی شرکت در این حالت را دارید پس معطل نکنید. در حالت بقا شما تنها سه جان دارید در حالی که رقیب شما دارای یک جان است و برای هر گلی که دریافت می‌کنید یک جان از بین می‌رود،پس عجله کنید و قبل از آنکه حریف‌هایتان به شما گل بزنند آنها را حذف کنید.
‏ شخصی‌سازی شخصیت‌ها: شما می‌توانید بازیکن خود را شخصی سازی کنید. همچنین انتخاب کفش و تجهیزات از میان انواع امکانات و استفاده از آنها باعث افزایش مهارت می‌شود. شما می‌توانید از بین ساده‌ترین‌ها تا افسانه‌ای‌ترین‌ها انتخاب داشته باشید و صبور باشید چون ما در حال اضافه کردن تجهیزات جدید هستیم. برای تجربه‌ای بهتر،این بازی قابلیت سازگاری گرافیکی با هر تلفن همراهی را دارد پس دیگر معطل نکنید و هر‌چه سریع‌تر بازی را تجربه کنید.
Version 64 Bits

نظرات و امتیاز ها

۹۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Łīøń ķĭņğ
٥ شهریور ١٤٠٢

خوبه خیلی طول میکشه پول دراری

میپسندم۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر 𝙰𝙼𝙸𝚁 𝙷𝙾𝚂𝙸𝙽
٢٣ مرداد ١٤٠٢

‏✓ کیفیت در مقابل حجم عالی بود. پول خوب میداد. بازی رو تموم کردم. حجم خوبی داره. در کل عالی بود

میپسندم۸ نمیپسندم۴
عکس کاربر مهیار تقی پور
٨ تیر ١٤٠٢

بازی عالی است من دو روزه رونالدو را باز کردم و بولیز کفش بارسلونا را گرفتم که شوت قوی میشه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط