استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Business Card & Logo Design

Business Card & Logo Design

نسخه۲.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Big Ocean Studio
‏‏Master Card Business – سازنده کارت دعوت همچنین کارت ویزیت خود را از برنامه سازنده کارت ویزیت طراحی می کند تا برای کسب و کار شما کارت ایجاد کند. Logo maker free & card creator یک برنامه آسان برای ایجاد کارت و دعوت سازنده برای دعوت است. کارت ساز بیز با لوگو و طرح برای کارت ویزیت و کارت ویزیت. سازنده کارت برای ایجاد طراحی لوگو کارت ویزیت و سازنده کارت تلفن. کارت ویزیت و کارت از سازنده کارت برای به اشتراک گذاشتن مخاطبین و اطلاعات طراحی شده روی کارت ویزیت. کارت ویزیت مستر طرح های خلاقانه زیادی برای شما دارد. طراحی لوگو کارت ویزیت را به روشی ساده ایجاد کنید تا داده های خود را پر کنید و الگوی کارت دعوت را در برنامه سازنده کارت دعوت انتخاب کنید. دعوت نامه ها و کارت های ویزیت آنلاین را از طریق سازنده کارت دعوت دیجیتال و برنامه کارت ویزیت مجازی به اشتراک بگذارید. برنامه ایجاد کارت برای چاپ کارت و نمایش کارت ویزیت چاپ شده به شما دوستان عزیز. کارت ویزیت، طراحی لوگو یا کارت ویزیت اصلی را در برنامه رایگان سازنده کارت ویزیت و سازنده آرم ایجاد کنید. کارت ویزیت خود را طراحی کنید، کارت های دعوت را از برنامه کارت واقعی سازنده کارت ویزیت دیجیتال ایجاد کنید تا کسی را از برنامه ایجاد کارت ویزیت رایگان تحت تاثیر قرار دهید. کارت ویزیت چاپ شده بهترین کارت ویزیت دیجیتال برای شماست. سازنده کارت و کارت Biz داده‌های کارت ویزیت دیجیتال شما را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.
‏Business Card Maker– Invitation Card Maker یک برنامه رایگان برای چاپ و دعوت سازنده برای شما برای ایجاد کارت دعوت مهمانی، سازنده دعوت دوش با سازنده دعوت رایگان و ساخت کارت برای کارت بیز. سازنده کارت ویزیت هوشمند برای بازدید از خودرو، مستر کارتی است که به طور ویژه طراحی شده است تا بتوانید کارت و کارت ویزیت را مانند یک صفحه خالی از افکار خود ایجاد کنید. برنامه سازنده کارت و طراح لوگو برای ساخت لوگوی خود، ایجاد کارت دعوت، کارت دعوت مهمانی، کارت دعوت تولد، کارت دعوت عروسی، طراحی لوگو، ساخت کارت ویزیت. ویرایشگر کارت ویزیت کارت ویزیت مجازی کار نقاشی هنری خود را نشان می دهد. طراحی کارت و لوگو ساز از کارت ویزیت اصلی برای نشان دادن طراح گرافیک حرفه ای و کارشناس کارت ساز. کارت ویزیت به شما این امکان را می دهد که لوگوی خود را بسازید و کارت ویزیت با قالب های مختلف کارت ایجاد کنید. طراح کارت ویزیت، طراح کارت ویزیت، دعوت‌نامه مهمانی و طراح لوگو باشید تا مهارت‌های خود را به دیگران نشان دهید. با اپلیکیشن سازنده کارت ویزیت آسان، در زمان صرفه جویی کنید و کارت ویزیت خود را طراحی کنید. طراحی لوگو کارت ویزیت را ایجاد کنید، متن، نام و نام شرکت خود را با آرم شرکت روی آن از طریق سازنده لوگو به صورت رایگان اضافه کنید. سازنده کارت اصلی و طراح لوگو ضمن ایجاد کارت ویزیت برای دعوت از طریق دعوت‌نامه‌ساز رایگان و کارت ویزیت، خلاقیت و مهارت‌های شما را بهبود می‌بخشد.
‏کارت ویزیت اصلی – سازنده کارت دعوت، کارت ویزیت شما را طراحی کرده و یک کارت ویزیت از برنامه سازنده کارت ویزیت ایجاد می‌کند. چندین کارت ویزیت، طراحی لوگو و کارت ویزیت را از برنامه سازنده مستر کارت دریافت کنید. برنامه کارت ویزیت مستر شامل بسیاری از کارت های دعوت جالب و شیک از سازنده دعوت و سازنده کارت است. از کارت ویزیت رایگان لذت ببرید و کارت ویزیت چاپ شده ایجاد کنید و کارت بیز را به شریک زندگی خود نشان دهید. رنگ متن یا سبک فونت را مطابق با سبک کارت ویزیت ایجاد شده خود تغییر دهید. مجموعه متنوع کارت ویزیت و حرفه ای. کار کارت خود را ذخیره کنید و کارت ویزیت یا کارت ویزیت را از دستگاه کارت چاپ چاپ کنید تا مهارت های خود را نشان دهید و کارت گرافیک طراحی کنید. عکس را در برنامه سازنده کارت و ایجاد کارت ویرایش کنید. کارت ویزیت با عکس به انتخاب خود طراحی کنید و کارت ویزیت یک شرکت معروف را اسکن کنید. کارت خود را در عرض یک دقیقه ایجاد و طراحی کنید.
‏‏طراحی کارت ویزیت و لوگو
‏بیان بیشتر با دعوت و کارت تبریک

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عالی
١٥ بهمن ١٤٠٢

‏✓ طرح های کارت ها اگر فونت فارسی داشته باشه بهتر میشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر صفا شایسته نیا
١٨ اسفند ١٤٠١

بنسبت نیازمن خیلی خوب وقابل قبول بود.

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر معراج
٦ فروردین ١٤٠١

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده