استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Language Translator App

Language Translator App

نسخه۱.۳۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Big Ocean Studio
‏‏مترجم زبان می تواند به راحتی به زبان های بیش از 100 کشور دنیا ترجمه یا ترجمه صوتی کند. مترجم زبان برای ترجمه متن و ترجمه هر تصویر از تصویر و گالری است. مترجم رایگان عکس زنده، مترجم گفتار و صدا و مکالمات، مبدل صدا به متن که به شما امکان می دهد تمام زبان های دنیا را برای همه ترجمه کنید. برنامه ترجمه رایگان می تواند اشتباهات گرامری شما را ویرایش و تصحیح کند، املا و مترجم آفلاین نیز از این برنامه مترجم صوتی موجود است. این برنامه مترجم هوشمند برای همه زبان‌ها مترجم است که می‌تواند چندین زبان را به صورت رایگان و فقط برای شما ترجمه کند.

ویدئو معرفی برنامه

‏ابزار مترجم زبان - برنامه Speak and Translate مترجم متن همه زبان‌ها، صدا، گفتار و جمله کلمات را به چند جمله تبدیل می‌کند. زبان ها. Translate free all یک متخصص ترجمه زبان است که به شما امکان می دهد از انگلیسی به هر زبان دیگری ترجمه کنید. این برنامه بیش از یک برنامه ترجمه زبان، ترجمه های صوتی و متنی فوری را به همه زبان ها مانند مترجم انگلیسی به اسپانیایی ارائه می دهد. این ترجمه تمام زبان یک برنامه مترجم و ترجمه زبان رایگان است.
‏Translate all languages ​​ابزار بسیار مفیدی برای برنامه مترجم برای تبدیل مترجم متن، مترجم صوتی، و ترجمه متن به گفتار و زبان است. نرم افزار مترجم زبان ها بسته مترجم صدا و متن همه زبان ها را به جهان ارائه می دهد. مترجم زبان آفلاین نیز برای ترجمه رایگان زبان ها در دسترس است. ترجمه همه زبان‌ها بهترین مترجم متون، مترجم صوتی یا مکالمات در بسیاری از زبان‌ها است. تمام نیازهای ترجمه شما را تکمیل می کند، برنامه ترجمه برای ترجمه بین زبان های دنیا با استفاده از ویژگی هایی مانند مترجم متن، مترجم صوتی، و متن به گفتار. این ترجمه تمام زبان، یک برنامه ترجمه و ترجمه زبان است.
‏⭐ ترجمه متن
‏⭐ مترجم مکالمه (مترجم)
‏⭐ برنامه مترجم صوتی
‏⭐ مترجم دوربین
‏⭐ املای صحیح جستجوگر
‏ترجمه همه زبان‌هایی که به مترجم نیاز دارید\HQ ترجمه با اسکنر گفتار به متن و مترجم متن برای تمام زبان‌های اصلی دنیا مترجم با مترجم صوتی رایگان است.
‏🔹مترجم متن و صدا:
‏برنامه تردکتور زبان با مترجم صوتی همچنین دارای ترجمه متنی در زمان واقعی برای عبارات و جملات کلمات برای صحبت و ترجمه متن است. اس ام اس برای ترجمه پیام های متنی به هر زبان مترجم متن دلخواه.
‏🔹ترجمه صوتی:
‏مترجم صوتی می تواند هم به متن و هم به مترجم صوتی ترجمه کند. مترجم صوتی یک راه آسان برای برقراری ارتباط بین افراد به چندین زبان است. مترجمان زبان، کلمه مترجم یا جملات را به زبان مادری شما صحبت می کنند و توسط برنامه مترجم به صورت رایگان به زبان مورد نظر ترجمه می شود.
‏🔹اسکنر متن – مترجم عکس:
‏مترجم دوربین، متن را از روی صفحه نمایش می گیرد. و با استفاده از برنامه مترجم تصویر به متن، دکمه ترجمه زبان های مترجم را به هر زبان ترجمه متن روی عکس فشار دهید. Translate photo همه قالب‌ها را از متن تصویر تشخیص می‌دهد.
‏🔹مترجم مکالمه (مترجم):
‏ ترجمه صوتی رایگان با speak and translate همچنین به عنوان مترجم مکالمه برای مکالمه و ترجمه مکالمه بین افراد به زبان‌های مختلف عمل می‌کند. وقتی یک نفر صحبت می‌کند، چت زنده را ترجمه کنید، مترجم مترجم و نفر دوم متن صوتی ترجمه‌شده برنامه ترجمه آن زبان را دریافت می‌کند، سپس دوم شخص صحبت می‌کند، و شخص اول صدای ترجمه شده را از برنامه ترجمه رایگان دریافت می‌کند.
‏برترین‌های مترجم همه زبان‌ها :
‏👉 اپلیکیشن ترجمه زبان کلمات و جملات
‏👉 مترجم تصویر برای اسکنر متن با
‏👉 مترجم رایگان برای پیام های صوتی، مترجم صوتی انگلیسی
‏👉 میکروفون برای گفتار به متن و زبان کلامی
‏👉 مترجم متن همه زبان‌ها برای تشخیص آنلاین صدا
‏👉 مترجم تصویر به متن از گالری
‏👉 مترجم تمام زبان‌های دنیا می‌تواند به زبان زنده صحبت کند و ترجمه کند
‏ ترجمه و مترجم.
‏👉 مترجم صوتی رایگان همه می‌توانند همه را ترجمه کنند. زبان های رایگان
‏‏✔ اشکالات رفع شد
‏✔ ترجمه تصویر
‏✔ ترجمه صدا و چت
‏✔ یادگیری و صحبت به زبان های بین المللی

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر الو
٢٣ مرداد ١٤٠٢

‏✓ ترجمه نوشتاری گفتاری درسته ‏✗ بهترینش ترجمه تصویری خرابه هر وقت اقدام به نصف برنامه ایرانی کردم یک چیز رو مخ داشته حذف کردم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد دهنوی
٩ خرداد ١٤٠٢

‏✓ ترجمه سریع و آسان .ممنون ازتون

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Acha
٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ ترجمه عالی ‏✗ دیر میاره خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده