استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
bSafe - Never Walk Alone

bSafe - Never Walk Alone

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۷.۸۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Mobile Software AS
‏‏پس از یک حادثه تجاوز جنسی، چارلن و پدرش bSafe را توسعه دادند که یکی از پیشرفته‌ترین و قابل اعتمادترین اپلیکیشن‌های ایمنی شخصی در جهان است.
‏در 125 کشور با میلیون ها بارگیری و بیش از 100000 مقاله در رسانه هایی مانند ABC، CNN، NBC، BBC، Fox News و Forbes در معرض دید قرار گرفته است.

ویدئو معرفی برنامه

‏'bSafe یک سرویس ایمنی است که هر کسی می تواند به راحتی از آن استفاده کند. من پتانسیل حل مسائل واقعی را برای کودکان و والدین و هر کسی که به دنبال راه حلی برای افزایش امنیت خود است می بینم. همه به خدماتی مانند این نیاز دارند.' - Jada Pinkett Smith
‏برنامه ایمنی شخصی با رتبه برتر
‏bSafe از جرائمی مانند خشونت، تجاوز جنسی، و تجاوز جنسی جلوگیری می کند و همچنین در مواردی که قبلاً رخ داده است، شواهدی ایجاد می کند.
‏bSafe فناوری پیشگامی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از خشونت و تهدید برای عزیزان، کارمندان، دانش‌آموزان و جامعه شما جلوگیری و مستندسازی می‌کند.
‏فعال‌سازی صوتی، پخش زنده، ضبط صوتی/تصویری، تماس جعلی، و دنبال کردن من در ترکیب با موقعیت مکانی و ردیابی برخی از ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند ایمن بمانید.
‏BSAFE اینگونه کار می‌کند
‏فعال‌سازی صوتی:
‏زنگ SOS را با لمس یا صدا فعال کنید، حتی اگر تلفن همراه شما داخل ژاکت، جیب یا کیف شما قرار می گیرد. برای فعال کردن آن نیازی به فشار دادن دکمه SOS نیست.
‏جریان‌سازی زنده: وقتی SOS فعال می‌شود، نگهبانان شما موقعیت مکانی شما را دریافت می‌کنند و می‌توانند شما را ردیابی کنند. نگهبانان می‌توانند هر آنچه را که در زمان واقعی اتفاق می‌افتد را از طریق پخش زنده مشاهده و بشنوند و می‌توانند مکان شما را هم‌زمان ردیابی کنند.
‏ضبط خودکار: وقتی زنگ SOS فعال شود، تلفن شما به‌طور خودکار شروع به کار می‌کند. برای ضبط صدا و تصویر فایل‌های ضبط‌شده به تلفن همراه قیم شما ارسال می‌شود.
‏تماس جعلی:
‏تلفن خود را بگیرید تا با شما تماس بگیرد و از موقعیت‌های ناخوشایند یا تهدیدکننده خارج شوید.
‏نگهبان:
‏ شبکه امنیت اجتماعی و شخصی خود را از دوستان و خانواده (نگهبانان) راه اندازی کنید. هر تعداد را که می خواهید دعوت کنید.
‏من را دنبال کنید:
‏از نگهبانان خود بخواهید با ردیابی GPS زنده من را دنبال کنید تا به خانه شما را دنبال کنند. آنها می توانند شما را به صورت زنده از طریق نقشه روی موبایل خود ببینند. هنگامی که به سلامت به خانه رسیدید، سرپرستان شما پیامی در مورد آن دریافت خواهند کرد.