استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Arma Mobile Ops

Arma Mobile Ops

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۴/۱۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۴۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Bohemia Interactive a.s.
‏‏بازی اندروید Arma Mobile Ops یک بازی اکشن در سبک استراتژیک است که برای پیروزی در نبردها به استراتژی قوی شما احتیاج است.با فرماندهان نیروهای دشمن مبارزه کنید و با ارتش های زمینی و هوایی اقدام به مبارزه کنید و یا یک داستان تک مبارز با محوریت نبرد برای آزادی را تجربه کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏با یک پایگاه دفاعی قوی و ارتش مهاجم متشکل از سربازان درجه دارد و سطح بالا در نبرد در برابر دشمنان پیروز شوید.منابع خود را جمع آوری کنید و پیگاه دفاعی غیر قابل نفوذ بسازید و یک ارتش افسانه ای تشکیل دهیدبرای پیروزی در نبردها به همه ی این ها احتیاج خواهید داشت.
‏در بازی اندروید Arma Mobile Ops پایگاه دفاعی خود را با سازه ها محکم و ابزار جنگی پیشرفته بسازید و نیروهای ارتشی خود را آموزش جنگی دهید تا برای نبرد در برابر دشمنان آماده باشند.قفل ابزار های دفاعی مثل سنگر،توپ ها،مین ها و… را باز کنید و پایگاه دفاعی خود را در برابر حمله دشمنان ایمن کنید.
‏به سربازان خود دستورات جنگی بدهید و سرعت حرکت آنها به سوی دشمن را کنترل کنید و به آنها یورش و یا حمله پنهانی را یاد دهید.دشمنان خود را با حمله ی پیاده نظام ها،نیروهای زمینی و هوایی غافلگیر کنید به طوری که دیوار دفاعی آنها راشکست دهید.
‏در بازی اندروید Arma Mobile Ops با بازیکنان دیگر در سراسر جهان میتوانید در بازی های مولتی پلیر مبارزه کنید و از پایگاه نظامی خود در برابر حمله دیگر بازیکنان دفاع کنید.با دوستان خود اتحاد تشکیل دهید و در لیگ های جهانی با پیروز شدن در برابر دیگر تیم ها برای خود اعتبار کسب کنید و جوایزویژه به دست آورید.
‏این بازی اندرویدی با گرافیک فوق العاده و فضاسازی های بینظیر از میادین جنگ از ویژگی های این بازی اندرویدی است.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Arma Mobile Ops :
‏– بازی اکشن در سبک استراتژیک
‏– پیروزی در برابر حمله دشمنان با استراتژی
‏– یک پایگاه دفاعی قوی با سربازان درجه دار
‏– ایمن سازی پایگاه دفاعی با سازه ها محکم و ابزار جنگی پیشرفته
‏– آموزش نحوه جنگ به نیروهای ارتشی
‏– دارای ارتش های پیاده نظام ،نیروهای زمینی و هوایی
‏– امکان مبارزه با بازیکنان دیگر در سراسر جهان
‏– تشکیل اتحاد با دوستان و شرکت در لیگ های جهانی
- UI adjusted
- New avatars added
- General bug fixes

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
satar
١ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ اجرا نشد ‏✗ فیلتر شکن می خواد با سلام این بازی بعد نصب احتیاج به فایل دیتا هستش متاسفانه فیلتره و کار نمی کنه دوستان دانلود نکنید

۰ ۰
تلگJEN3QASEM3SOLEIMANI@
٢ دی ١٤٠١

سلام خداقوت🙌تسلیت فاطمیه2😭عالی. ترکیب اکشن استراتژیک. اکانت قبلم پریددوباره نصبیدم فیلترم بالانمیاد. حذفیدم. التماس دعاثروت حلال،شهادت عزتمندیازهرای علی ادرکنی🇮🇷🪖✌️😇

۶ ۲۰
تلگJEN3QASEM3SOLEIMANI@
٢ دی ١٤٠١

سلام خداقوت🙌تسلیت فاطمیه2😭عالی. ترکیب اکشن استراتژیک. اکانت قبلم پریددوباره نصبیدم فیلترم بالانمیاد. حذفیدم. التماس دعاثروت حلال،شهادت عزتمندیازهرای علی ادرکنی🇮🇷🪖✌️😇

۵ ۱۹

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده