استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
World War 1945

World War 1945

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴۰
حجم۱۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Criss Cross Games
‏‏بزرگترین جنگ تاریخ آغاز شده است. به عنوان یک فرمانده که در این تاریخ غوطه ور است ، پایگاه هایی را بسازید ، سربازان را آموزش دهید و در میدان جنگ تأثیر بگذارید. شما باید با استراتژی های قابل توجه روبرو شوید و تاریخچه را دوباره بنویسید. جنگ جهانی 1945 خط مقدم منتظر دستورات شما است. جنگ جهانی گرایانه 1945 یک بازی استراتژیک در زمان واقعی است که در جنگ جهانی دوم تنظیم شده است. پایگاه هایی بسازید ، سربازان را آموزش دهید و استراتژی های مختلفی را به نام پیروزی ایجاد کنید. تحقیقات معتبر و تاریخی ، نبردهای مهم جنگ را از جمله نبردهای نرماندی ، استالینگراد و سایر جنگ ها تجربه کنید. در حالت کارزار فرمانده شوید و بر نبردها مسلط شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏iperfect تولید مثل همه چیز را از شرمن و ببر به بیسمارک و شرکت! فانتزی نظامی خود را از بین ببرید و به میدان جنگ بروید با نمایندگی های صادقانه، تاریخی تانک ها، جنگی ها و جنگنده ها. برنامه های مختلف حمله را با حمایت از بمباران حمل و نقل هوایی و حملات هوایی پیاده سازی می کند. مقیاس نبرد با مهارت های متنوع در اختیار شما رشد می کند. ارتقا پایگاه ها و نیروهای خود را برای به دست آوردن مهارت های مختلف و به دست آوردن مزیت در میدان جنگ. گرافیک کیفیت از صدای بالایی از صدای بلند به افزایش گرد و غبار در میدان جنگ، ما به شما جنگ های زندگی مانند با رئالیسم ارائه شده توسط نمایش سه ماهه ما، گرافیک با کیفیت بالا ارائه می دهیم.
‏زمان نبرد واقعی بازیکن در مقابل بازیکن
‏ تعداد بی شماری بازیکن به پایگاه شما حمله خواهند کرد. با ساختن برج های دفاعی و قرار دادن نیروهای خود به طور استراتژیک برای اطمینان از پیروزی ، با این مخالفان مبارزه کنید. جنگ زمینی! جنگ هوایی! جنگ دریایی! همه اینها را در خط مقدم جنگ جهانی 1945 تجربه کنید! اکنون از طریق تلفن همراه وارد این جنگ کوره در رفته شوید!

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
طه معماری
٢٥ آذر ١٤٠١

چرا وسط بازی یا وقتی که میخوای وارد بازی بشی میگه انترنت را برسی کنید من اینترنم عالیه

۴ ۰
ابوالفضل
٥ مهر ١٤٠١

بازی خوبیه ولی وقتی زوم بزرگ می کنی می بینی زنجیر تانک حرکت نمی کنه انگار داری با اسباب بازی بازی میکنی اگه این مشکل درسته بشه خوبه

۸ ۱
بروتوپیجم.دانلودکن.فالو
پریروز

عالی برو تو پیجم بازی یا برنامه ای دوست داری دان کن دونبالم کن تا از بازیهای جدید معرفی میکنم مطلع بشی به دوستاتم بگو دنبالم کنن تا انها استقاده کنند از این پیج.

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید