استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Town of Salem - The Coven

Town of Salem - The Coven

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۳.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده BlankMediaGames
‏‏نحوه بازی
‏بازی بین 7 تا 15 بازیکن است. این بازیکنان به طور تصادفی به ردیف‌هایی تقسیم می‌شوند - شهر، مافیا، قاتلان سریالی، آتش‌افروزان و خنثی‌ها. اگر عضو شهر هستید (افراد خوب) باید مافیا و دیگر تبهکاران را قبل از کشتن شما ردیابی کنید. گرفتن؟ شما نمی دانید چه کسی عضو شهر و چه کسی شرور است.

ویدئو معرفی بازی

‏اگر شما یک نقش شیطانی هستید، مانند یک قاتل سریالی، اعضای شهر را مخفیانه در حجاب شب به قتل می رسانید و سعی می کنید از گرفتار شدن جلوگیری کنید.
‏نقش
‏شهرک سلم دارای 33 نقش منحصر به فرد است که هر بار که بازی می کنید تجربه متفاوتی را تضمین می کند.
‏قبل از شروع بازی، بازیکنان در لابی قرار می گیرند که میزبان می تواند نقش های بازی را انتخاب کند. سپس نقش‌هایی به صورت تصادفی از فهرست نقش‌های انتخابی به بازیکنان اختصاص داده می‌شود. بازیکنان یک کارت نقش درون بازی دارند که توانایی ها و همسویی های نقش آنها را توضیح می دهد. برای نگاهی عمیق به توانایی‌های هر نقش، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.blankmediagames.com/roles
‏مراحل بازی
‏شب
‏ فاز شب زمانی است که اکثر نقش‌ها از توانایی های خود استفاده کنند. به عنوان مثال، قاتلان سریالی افراد را مخفیانه می کشند، پزشکان افرادی را که مورد حمله قرار می گیرند، شفا می دهند، و کلانترها افراد را به دلیل فعالیت مشکوک بازجویی می کنند.
‏روز
‏مرحله روز به اعضای شهر اجازه می دهد تا در مورد اینکه چه کسی مشکوک به نقش شیطانی است صحبت کنند. هنگامی که مرحله رای گیری شروع شود، اکثریت رای از شهر، کسی را محاکمه می کند.
‏دفاع
‏مرحله دفاع زمانی است که شما در شهر ادعای بیگناهی می کنید. داستان قانع کننده ای داشته باشید یا خود را در مقابل چوبه دار بیابید!
‏قضاوت
‏در این مرحله شهر به سرنوشت متهم رأی خواهد داد. بازیکنان می توانند به گناهکار، بی گناه یا ممتنع رأی دهند. اگر تعداد آرای مجرم از آرای بی گناه بیشتر باشد، متهم به اعدام با دار زدن محکوم می شود!
‏سفارشی سازی
‏بازیکنان می توانند نقشه (مکان شهر)، شخصیت، حیوان خانگی، نماد لابی خود را انتخاب کنند. ، انیمیشن مرگ، خانه و نام سفارشی. سایر بازیکنان بازی انتخاب های شما را خواهند دید.
‏دستاوردها
‏در حال حاضر بیش از 200 دستاورد منحصر به فرد در بازی وجود دارد. کسب دستاوردها آیتم های مختلف درون بازی را اعطا می کند.
‏‏رتبه بندی جدید فصل 6 و لیست نقش های رتبه بندی کلاسیک جدید. پوسته شخصیت‌های جدید و تبدیل برخی از پوسته‌های قدیمی‌تر به قابلیت خرید با امتیاز امتیاز. برخی از بهبودهای عبارت‌بندی و رنگ‌آمیزی را در تعدادی از پیام‌های بازخورد در چت و همچنین ویژگی جدیدی برای برجسته کردن خطوط در چت که حاوی شماره پخش کننده شما هستند، اعمال کرد.

برنامه‌های مرتبط