خانه برنامه کتاب
بوکبانک

بوکبانک

فرهنگی و محیط زیستی

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۶۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده ارسلان محمدیان

‏‏بوکبانک ، سامانه ای برای کتاب خوانها و دوستداران محیط زیست

‏با بوکبانک میتوانید :

‏بهترین کتاب های ایران و جهان را خریداری کرده یا امانت بگیرید .

‏کتاب های بلا استفاده تان را با قیمت مورد نظرتان به فروش برسانید .

‏و کاغذهای بلا استفاده تان را درب منزل به ما فروخته و وارد سامانه بازیافت کاغذ کنید .

‏1 . خرید کتاب از بوکبانک :

‏فرآیند انتخاب و خرید کتاب همیشه کاری لذت بخش و در عین حال وقت گیر است .

‏ما در بوکبانک بهترین کتاب ها را با معرفی کامل در اختیارتان خواهیم گذاشت تا بتوانید پس از جستجو در دسته بندی های مختلف کتاب ، یا جستجو در کلید واژه ها ( که امکان جستجو در محتوای کتب ثبت شده در سامانه را برایتان فراهم میکند ) و یا جستجو با استفاده نام کتاب یا نویسنده آثاری که نظر شما را جلب میکنند کتاب مورد نظرتان را یافته و بخشی از متن آن را مطالعه نمایید و اگر قصد خرید آن را داشتید سفارش خود را به راحتی ثبت نموده و کتابتان را با پرداخت درب منزل خریداری نمایید .

‏2. خرید کتاب از سایر کاربران :

‏با توجه به افزایش قیمت کتاب ، بوکبانک بر آن شد تا سامانه ای را فراهم آورد که هموطنانمان بتوانند کتاب های مورد نیازشان را با هزینه کمتر ، از سایرین خریداری کنند . بوکبانک برای کاربرانی که قصد خرید کتاب از کاربران دیگر را دارند سامانه حمل و نقل ارزان قیمت و مطمعنی را نیز تدارک دیده که هزینه نصف آن بر عهده خریدار و نصف دیگر بر عهده فروشنده است . همچنین اگر قصد خرید کتاب به صورت حضوری از کاربران را دارید میتوانید با تماس با ایشان معامله خود را انجام دهید که در این صورت بوکبانک هیچ نفع و مسولیتی در رابطه با معامله انجام شده نخواهد داشت .

‏3. فروش کتاب :

‏در بوکبانک میتوانید کتاب های بلا استفاده را ثبت کرده و به فروش برسانید . با این کار هم میتوانید از تخریب محیط زیست برای چاپ مجدد همان کتاب جلوگیری نمایید هم میتوانید در کنار درآمد ساری برای خودتان به دیگران در صرفه جویی هزینه برای خرید کتاب کمک کنید . شاید کتابی که در گوشه منزل شما در حال فرسایش است ، نیاز اساسی و یا تغییر دهنده مسیر زندگی شخصه دیگریست .

‏4. امانت کتاب :

‏راحت تر و ارزان تر از کتاب الکترونیک ... !

‏بوکبانک برای اولین بار در ایران سامانه امانت کتاب را راه اندازی نموده تا هموطنانمان بتوانند به راحتی و با صرف کمترین هزینه ممکن بهترین کتاب ها را درب منزلشان تحویل گرفته و مطالعه نماییند .

‏شیوه کاری سامانه به این صورت است که هنگام تحویل دادن کتاب مبلغی برابر با قیمت روی جلد کتاب از شما گرفته شده و به هنگام پس گرفتن کتاب آن مبلغ منهای کرایه امانت به شما بازگردانده خواهد شد .

‏به مناسبت تاسیس بوکبانک امانت کتاب تا هفت روز اول امانت رایگان است .

‏شما میتوانید پس از امانت گرفتن کتاب مدت امانت را به میزان مورد نظرتان افزایش داده یا در صورت نیازتان کتاب را خریداری کنید و در غیر این صورت کتاب را در زمان تعیین شده به پیک بوکبانک پس داده و هزینه کتاب را پس بگیرید .

‏امیدواریم با این سرویس بتوانیم باهم به مشکلات سرانه مطالعه پایین و قیمت روز افزون کتاب فائق آییم .

‏5. بازیافت کاغذ :

‏از این پس میتوانید هر میزانی که کاغذ بلا استفاده از قبیل کتاب ، دفتر ، چرک نویس ، روزنامه ، سر رسید ، کاغذ اداری و ... دارید را در محل مورد نظرتان به ما فروخته و وارد سامانه بازیافت کاغذ کنید .

‏در تهران روزانه 7000 تن زباله تولید میشود که 10 درصد آن کاغذ است ، یعنی 700 تن ، متاسفانه تمام این کاغذ ها با زباله های دیگر به مراکز دفع زباله شهری انتقال پیدا کرده و دفن میشوند.

‏700 تن کاغذ برابر با قطع 3 هزار هکتار جنگل در روز است ! بیاید باهم از این فاجعه محیط زیستی و خروج ارز از کشورمان برای واردات کاغذ جلوگیری نماییم .

‏کافیست کاغذهایتان را با هر مقداری ، با آدرس محل مورد نظرتان برای فروش در سامانه ثبت کنید تا همکارانمان برای جمع آوری و خرید آن در اسرع وقت اقدام نمایند .

‏شاید در ابتدا به نظر برسد میزان کاغذ موجود در منزل و یا محل کارتان ناچیز است اما شما با استفاده از راهنمای تخمین وزن ما ملاحضه خواهید نمود که وزن هر کتاب ، دفتر یا سر رسید حدود نیم کیلوگرم ، وزن هر ده روزنامه 1 کیلو گرم و وزن هر 200 کاغذ باطله با سایز متوسط یا آ4 حدود یک کیلوگرم است و این یعنی روزانه هزاران کیلوگرم کاغذ توسط هموطنانمان به جای ورود به چرخه سبز بازیافت با زباله های دیگر ادغام شده و وارد طبیعت میشوند .

‏* سامانه حمل و نقل بوکبانک فعلا فقط در شهر تهران فعال است و به زودی در مراکز تمام استان های کشور عزیزمان آماده خدمت رسانی به کاربران خواهد بود .

‏* تمام پرداخت ها درب منزل و توسط کارتخوان ثبت شه به نام کتاب فروشی بوکبانک در بانک پارسیان ثبت شده انجام خواهد شد .

‏‏نسخه نهایی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟