خانه برنامه امور مالی
تحلیل گران بورس

تحلیل گران بورس

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده تحلیل گر بورس
‏اپلیکیشن سیگنال بورس بستری فراهم کرده تا کاربران برای سرمایه گذاری با خیالی آسوده آنچه که در بازار سرمایه در جریان هست رو به سمع و نظرشان برساند وبا مشاوره و تحلیل ها موجب تصمیم گیری بهتر برای کاربر برای سرمایه گذاری شود.
‏امکانات سیگنال بورس:
‏- آموزش بورس و سرمایه گذاری در بازار های مالی(تابلو خوانی،تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی(فاندامنتال)،فیلتر نویسی، صفر تاصدبورس)
‏- سیگنال های رایگان و ویژه خرید جهت سرمایه گذاری در بازار های مالی از جمله بورس اوراق بهادار ،طلا، ارز، بورس کالا، بیتکوین و سرمایه گذاری دربازار های جهانی(فارکس)
‏-اخبار مالی و اقتصادی
‏-اتصال به سامانه کدال ،تدان، tsetmc
‏-ارائه تحلیل تکنیکال سهام
‏-ارائه اهداف سرمایه گذاری و حد ضرر
‏-پشتیبانی انلاین جهت مشاوره
‏-صندوق پیام های عمومی وآموزشی
‏-فیلتر های مناسب جهت نوسان گیر بورس، ورود و خروج پول هوشمند ، سهام طلایی، معاملات مشکوک ،نوسان گیر هوشمند،کد به کد ،کدبه کد حقوقی به حقیقی ،سیگنال حمایت و مقاومت،سهام رانتی،پولبک،سیگنال خرید، سیگنال فروش،
‏-اطلاع رسانی عرضه اولیه
‏-تحلیل بورس بااندیکاتور هامشاورMACD، stochastic،RSI، Ichimoku،شاخص کل و روند های رشد بازارهای مالی
‏-اطلاع از اخبار بازار بورس ،فرابورس، بازار پایه ،بورس انرژی،طلاو ارز،بایننس،فارکس ،اخباربورسی
‏‏رفع مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟