استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Construction Truck Simulator

Construction Truck Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۶
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Bit Solution
‏‏مهندس عمران بودن حرفه ای است که این روزها بسیار مورد علاقه است. مهم نیست چند سال دارید یا چه نوع بازیکنی هستید، هر تصمیمی برای ساختن شهری آرام با ساختمان های شهری زیبا با شماست. در این بازی ساخت و ساز، ساخت چیزهای مختلف را یاد خواهید گرفت. پس بیایید با هم شروع به یادگیری رانندگی شبیه‌ساز رانندگی شدید کامیون 2021 کنیم. پشت فرمان بنشینید تا یک راننده تریلر بزرگ باشید و با استفاده از این شبیه‌ساز بار 2021 و سایر ماشین‌های سنگین برای توسعه در بازی‌های ساخت و ساز شهری، به سراغ بارگیری و تحویل مواد مختلف بروید. 2021.
‏اگر به ماشین آلات بیل مکانیکی سنگین یا بازی های جرثقیل بیل مکانیکی شن و ماسه علاقه دارید، در مکان مناسبی هستید، بنابراین این بازی ساخت و ساز ساختمان را به صورت سه بعدی دانلود کنید و تجربه خود را از ساخت و ساز شهر در اوج آن افزایش دهید. در این بازی سه بعدی ساخت کامیون، شما باید یک شبیه ساز سازنده باشید. با سفر در یک شهر توسعه‌یافته، شگفت‌انگیز ساختمان‌های شگفت‌انگیز کنار جاده در بازی‌های شهرسازی خواهید بود. اما نگران نباشید پس از بازی شبیه ساز شهر قادر به ساخت یک شبیه سازی ساختمان خواهید بود. در این ساختمان، بازی‌ها ساختمان‌های زیبای پارک در کنار جاده‌ها، مراکز خرید و بیمارستان‌ها را می‌سازند.
‏بعد از اتمام ساخت و ساز در سیم سیتی، شرکت ساختمانی پروژه راهسازی را به شما واگذار کرده است. در این پروژه شما باید جاده ای از شهر به شهر توسعه دهید. در بازی های جاده سازی شما باید برای حمل شن و ماسه، سیمان، سنگدانه، بتن و آسفالت با کامیون حمل و نقل رانندگی کنید. در این بازی های ساخت و ساز رایگان، شما همچنین باید غلتک های جاده، بیل مکانیکی خزنده، موتور گریدر و کارخانه های مخلوط آسفالت را برانید. اما پس از اتمام این پروژه شما یک جاده ساز خواهید بود و پول زیادی در حساب شما وجود خواهد داشت.
‏در این شبیه ساز ساخت و ساز سازنده، شما همچنین باید یک پل بسازید و پل ساز شوید. در این بازی ساخت پل سه بعدی، شما باید یک شبیه ساز کامیون بزرگ برای حمل و نقل مواد رانندگی کنید. در این بازی ساخت و ساز رایگان، شما باید سنگ ها و سایر مواد را با بازی های لیفتراک جابجا کنید. این بازی لیفتراک 2021 با کنترل‌های صاف خود که در آن کنترل‌های مختلفی مانند شیب، فرمان و دکمه‌ها در دسترس هستند، آسان است.
‏ویژگی‌های بازی:
‏- مکان‌های مختلف برای کاوش
‏- ساختمان ها و بناهای تاریخی واقعی
‏- صداهای ساخت و ساز واقعی
‏- گرافیک خیره کننده با کیفیت بالا
‏- چندین نما و زاویه دوربین
‏- سطوح باورنکردنی نامحدود
‏- فراموش نکنید که به ما امتیاز دهید یا به ما بازخورد بدهید!

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده