استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Bus Simulator Driving Games

US Bus Simulator Driving Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۳
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Bit Solution
‏‏بیایید و هیجان انگیزترین بازی رانندگی اتوبوس ایالات متحده را بازی کنید که در آن مهارت های رانندگی اتوبوس شما مورد آزمایش قرار می گیرد! ماموریت های چالش برانگیز را کامل کنید، مسافران را انتخاب و رها کنید و اتوبوس هندی خود را برای رانندگی بهتر ارتقا دهید.
‏بازی های رانندگی شبیه ساز اتوبوس ایالات متحده: بازی های اتوبوس سه بعدی
‏اگر حوصله بازی های ساده رانندگی اتوبوس را ندارید، توسعه دهندگان Bit Solution با یک بازی رانندگی اتوبوس جدید 2021 با ویژگی های نهایی اینجا برای شما هستند. در این بازی‌های اتوبوس شهری، اگر از انتخاب ساده مسافران خسته شده‌اید، ماجراجویی خود را با شبیه‌ساز اتوبوس شهری ما ۳ بعدی شروع کنید. اگر به دنبال چیزهای جدید و پرماجرا در بازی های اتوبوس سه بعدی هستید، در جای مناسبی هستید، بنابراین هم اکنون دانلود کنید و از این بازی های رانندگی شبیه ساز اتوبوس US لذت ببرید. در این بازی Euro Coach Bus Driving Game 3d، شما قصد دارید یک اتوبوس سه بعدی را در جاده های شهری با ترافیک شلوغ رانندگی کنید، بنابراین باید مراقب باشید و باید بازی های مسابقه اتوبوسرانی را با احتیاط رانندگی کنید. گرافیک این بازی سه بعدی رانندگی اتوبوس عمومی چشم نواز است و در این بازی سه بعدی رانندگی اتوبوس احساس گم شدن خواهید کرد. این بازی 3 بعدی رانندگی اتوبوس هندی یک قاتل زمان عالی در اوقات فراغت شما است. شما باید بازی های اتوبوس را به صورت سه بعدی در شهر برانید و مسافران خود را در مقصد رها کنید. در شهر به شهر، شما باید یک بازی اتوبوس آفرود رانندگی کنید که مهارت های رانندگی شما را بسیار بهتر می کند.
‏بازی اتوبوس شهری Driving 3d: Bus Simulator
‏مهارت های رانندگی خود را در Offroad Coach Bus Game 3d بهبود دهید و به راحتی گواهینامه رانندگی دریافت کنید. پس فرمان اتوبوس مربی خود را بگیرید و با گرافیک شگفت انگیز در جاده های شهر بشتابید. در این بازی درایو شبیه ساز اتوبوس، 20 سطح وجود دارد که باید آنها را تکمیل کنید. همه سطوح با یکدیگر متفاوت هستند و در این بازی اتوبوس والا بسیار دشوار هستند. به خصوص وقتی صحبت از اصطلاح پارکینگ به میان می آید، همیشه مشکل است، سخت تر می شود، اما این موضوع به شما کمک می کند تا یک راننده حرفه ای باشید. شما باید US Bus Simulator Driving Games خود را در ترمینال پارک کنید تا مسافران را سوار کنید. شما باید به طور دقیق و بدون آسیب دیدگی پارک کنید، به این ترتیب می توانید پارک کردن را نیز یاد بگیرید.
‏رانندگی اتوبوس مسافربری شهری 3d: بازی های اتوبوس
‏مسافران را به مقصد رها کنید و در زمان واقعی درآمد کسب کنید. با این پول می توانید قفل اتوبوس های جدید را باز کنید و همچنین می توانید اتوبوس های خود را در این بازی اتوبوس 3d 2020 ارتقا دهید. همچنین می توانید رنگ اتوبوس را در این بازی رانندگی اتوبوس شهری تغییر دهید. در این بازی رانندگی اتوبوس دهکده زوایای دوربین مختلفی تعبیه شده است. زاویه دوربین داخلی مانند رانندگی با یک شبیه ساز اتوبوس واقعی 3D است. حالت دوربین 365 به شما کمک می کند تا این شبیه ساز پارکینگ اتوبوس را به صورت سه بعدی پارک کنید. اگر به دنبال اتوبوس رانندگی سه بعدی هستید، در مکان مناسبی برای دانلود این بازی مربی سه بعدی هستید؟ این بازی اتوبوس آفلاین به راحتی در پلی استور موجود است و به راحتی قابل دانلود است. این بازی مربی یورو یک بازی کاملا آفلاین است بنابراین نیازی به اتصال به اینترنت یا فای ندارید.
‏ویژگی های اضافی:
‏- سه حالت مختلف
‏- چندین زاویه دوربین
‏- قوانین ترافیک واقعی
‏- صداهای اتوبوس واقعی
‏- گرافیک سه بعدی خیره کننده
‏- نرم و کنترل های صاف
‏- جزئیات داخلی اتوبوس
‏ما منتظر بازخورد ارزشمند شما در مورد این 'بازی های رانندگی شبیه ساز اتوبوس ایالات متحده' هستیم.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده