استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Net Optimizer | Optimize Your Internet Speed

Net Optimizer | Optimize Your Internet Speed

نصب در حال دریافت
نسخه۱۳۱۴r
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۹
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵۰۱
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده BGNmobi Network Technologies
‏‏مزیت Net Optimizer چیه؟
‏- پیدا کردن و اتصال به پر سرعت ترین سرور DNS بر پایه محل و شبکه شما.
‏- بهبود سرعت جستجوی وب با زمان پاسخدهی سریعتر.
‏- رفع کندی و کاهش تاخیر (زمان پینگ) در بازی های آنلاین برای داشتن تجربه بهتر بازی کردن.
‏ویژگی ها
‏- فقط یک لمس برای پیدا کردن و اتصال به پر سرعت ترین سرور DNS به منظور تقویت اتصالتان.
‏- تغییرات خودکار برای تشخیص اتصال و بهینه سازی شبکه.
‏- اسکن دستی تمامی سرورهای DNS با یک لمس برای دیدن تمامی جزئیات توسط خودتان.
‏- کار کردن برای هردوی داده موبایل (3G/4G/5G) و اتصال وای فای
‏- ساپورت بسیاری از سرورهای DNS مختلف (Cloudflare, Level3, Verisign, Google, DNS Watch, Comodo Secure, OpenDNS, SafeDNS, OpenNIC, SmartViper, Dyn, FreeDNS, Alternate DNS, Yandex DNS, UncrnsoredDNS, puntCAT و بیشتر)
‏چگونه کار می کند؟
‏اگه شما یک اتصال اینترنتی پر سرعت دارید اما متوجه میشید که سرعت جستجوی اینترنتی شما همانی نیست که باید باشد، پس مشکلتان می تواند مربوط به DNS باشد. به وسیله بهینه سازی اسناد DNS دستگاهتان، می توانید سریع ترین مسیر را برای بسته اطلاعی خود پیدا کنید هنگامی که به جستجو در اینترنت می پردازید. این سرعت آپلود/دانلود شما را تقویت نمی کند، اما در برخی موارد می تواند منجر به یک ارتقای قابل توجه در زمان جستجوی وب شود.
‏گاهی اوقات، ممکن است شما تاخیر آهسته ای را وقتی در حال استفاده از اینترنت از دستگاهتان هستید را تجربه کنید. گاهی اوقات، این مشکل ها میتواند به تنظیم ارائه دهنده DNS مربوط باشد برای اینکه ISP شما ممکن است همیشه بهترین سرعت سرور DNS را نداشته باشد.
‏سرور پیش فرض DNS شما مستقیما بر روی اینکه چقدر سریع به یک وبسایت وصل خواهید شد تاثیر می گذارد. پس انتخاب کردن سریع ترین سرور با توجه به مکان شما به بالا بردن سرعت جستجو کمک می کند.
‏با بهینه ساز اینترنت، شما می توانید پر سرعت ترین سرور DNS را پیدا کنید و تنها با یک کلیک به آن وصل شوید! پس سرعت جستجوی شما و تجربه بازی کردن (پینگ و کندی) میتواند بهبود یابد. ( اما شما باید به خاطر داشته باشید که تنظیم DNS بر روی سرعت دانلود / آپلود تاثیر نخواهد گذاشت به جز بر زمان پاسخدهی )
‏نتایج
‏نتایج آزمایش ها یک ارتقای ۱۳۲.۱ درصدی را از استفاده از سرورهای DNS گوگل در برابر استفاده سرور های DNS استاک را نشان می دهد، اما در استفاده در دنیای واقعی، این می تواند به طور دقیق آنقدرها هم سریع نباشد. هنوز، این نیشگون میتواند در نهایت به شما این حس را بدهد که شما یک اتصال آتشین به اینترنت دارید!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
We are working hard to provide you a seamless experience.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی