استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
The Gunner: Stickman Gun Hero

The Gunner: Stickman Gun Hero

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۰
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده BYV
‏‏'The Gunner' - یک بازی تیراندازی دو بعدی هیجان انگیز در مورد افراد چوبی. در یک نبرد استیکمن به یک بازی تیراندازی حرفه ای تبدیل شوید که هیچ کس نمی تواند مجبور به عقب نشینی از آن شود.
‏تمام مزایای آقای بودن را کاوش کرده و تجربه کنید. تفنگ در این بازی تیراندازی 2 بعدی هیجان انگیز. زرادخانه سلاح های آن نیازهای هر استاد تفنگ را برآورده می کند. این یک بازی 2 نفره است که تنها کاری که باید انجام دهید این است که با دشمن خود روبرو شوید و ماشه را بکشید! به یاد داشته باشید، زمان صحیح کلید تبدیل شدن به یک تیرانداز موفق در هر بازی تیراندازی استیکمن است. سکه های طلا را برای مخالفان نابود شده دریافت کنید. آنها را خرج کنید تا زرادخانه خود را افزایش دهید و نام خود را در تابلوی امتیازات استادان تفنگ سرگرم کننده بنویسید!
‏حریفان خود را با گلوله بپوشانید که یکی از بازی های اعتیاد آور استیکمن را بازی می کنند. قبل از شروع مبارزه، تیرانداز خود را به یک استیکمن ماهر تبدیل کنید. شما مجذوب سیستم هدف گیری غیر معمولی می شوید که این بازی 2 نفره ارائه می کند. یک بار آقای شخصی شما اسلحه شلیک کنترلی خود را انجام داد، هدف گیری دوباره دشوار خواهد بود، زیرا ضربه بک بک اسلحه روی استیکمن شما اثر می گذارد. هرچه شلیک قوی تر باشد، سلاح یا حتی قهرمان شما قوی تر پرتاب می شود. برای یک نبرد فراموش نشدنی استیکمن با استفاده از تمام مزایای بازی برای استاد تفنگ ماهر خود آماده شوید!
‏تنوع زیادی از منابع زرادخانه موجود در این بازی تیراندازی استیکمن را کشف کنید. سکه های طلا جمع آوری کنید تا تیرانداز استیکمن خود را شکست ناپذیر کنید. شما می توانید یک تفنگ، یک مسلسل، یک تفنگ ساچمه ای، یک تفنگ تک تیرانداز یا حتی یک مینی تفنگ بخرید! هر سلاحی را می توان بهبود بخشید. علاوه بر این، برای محافظت از شخصیت خود در برابر گلوله، کلاه ایمنی و زره بدن در دسترس هستند. هنوز کافی نیست؟ در این بازی استیکمن، شما این فرصت را دارید که با انتخاب یکی از پوسته های متعدد برای شوتر، ظاهر استیکمن را کاملاً تغییر دهید.
‏سبک گرافیکی ساده و گیم پلی اعتیادآور، باعث می شود بازی شوتر شما در عین حال سبک و در عین حال فوق العاده هیجان انگیز باشد. . علاوه بر این، می توانید هیجان این بازی تیراندازی استیکمن را با دوستان تیرانداز خود به اشتراک بگذارید. از آنجایی که یک بازی 2 نفره است، در این بازی می‌توانید حالت دو بازیکن را روی یک صفحه انتخاب کنید.
‏بازی‌های تیراندازی دو بعدی به یک فعالیت محبوب برای کسانی تبدیل شده است که به دنبال ارضای روحیه 'تیرانداز' خود هستند. این یک فرار واقعی از واقعیت است! برای شب های بی خوابی که در مناطق نبرد استیکمن سپری می کنید آماده شوید. آقای شما اسلحه متوقف نخواهد شد تا زمانی که تمام سطوح را رد کنید، تمام زرادخانه آتش را آزمایش کنید و تمام حریفان آن بازی تیراندازی stickman را شکست دهید.
‏اگر تیراندازی هستید که ساده، اما پر از بازی را ترجیح می دهید. بازی های هیجان انگیز و ماجراجویی استیکمن، هم اکنون در دانلود بازی رایگان جدید 'The Gunner' شک نکنید! بدون شک، این بازی تیراندازی 2 بعدی تبدیل به دوز روزانه آدرنالین شما خواهد شد! برای اینکه یک تیرانداز ماهر باشید، باید تیراندازی کنید!
‏کار فعالی برای توسعه و بهبود گیم پلی شوتر در حال انجام است. لطفاً در نظرات بنویسید که دوست دارید در به روز رسانی های بعدی در بازی تیراندازی ما 'The Gunner' چه چیزی را ببینید!
‏‏فقط افزونه های به روز شده

نظرات و امتیاز ها

۴۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ارشیا پاکروان
٣٠ دی ١٤٠١

خوبه ولی یلرو مثل مستا میوفته😂😂

۲ ۱
ATILA
٢٥ دی ١٤٠١

, عالیه ولی موقعی دا با مینی گان و چند تفنگ دیگه گلوله میزنی پرت میشی طرف فقط اگه یه نسخه گلوله ی بی نهایت بیاد آدم با تفنگ پرواز میکنه

۴ ۰
خلیل
١٩ دی ١٤٠١

من سواد ندارم

۶ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده