خانه بازی تفننی
Tetrun: Parkour Mania - free running game

Tetrun: Parkour Mania - free running game

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۶۶
حجم۷۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Cableek Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏‏‮ ‬‏‪یک جریان پارکور واقعی را تجربه کنید! تفریح بی پایان آغاز می شود. با تاس در حال سقوط توقف نکنید. بهترین حرکت های آزادانه خود را نشان دهید! برج نوردی اورجینال به گوشیت میاد. پرهیز از برخورد با تاس در حال سقوط. بازی پازل را کاملا متفاوت کشف کنید! این بازی رایگان است که می خواهید امتحان کنید! - تا جایی که می توانید بالا بروید و تمام سطوح را کشف کنید - از اجازه دادن برای افتادن تاس بپرهیزید - بهترین ترکیب را نشان دهید - بر دوستان خود غلبه کنید و از آنها پیشی بگیرید - همه ترفندهای آزاد را تجربه کنید - همه حرکات را بیاموزید - یک استاد چرخشی شوید - شبیه ساز پارکور بی نظیر را امتحان کنید - به آسمان صعود کنید - بسازید آسان و سریع بدوید مثل رقصیدن -بهترین دونده شو-شخصیت خود را تا بالاترین حد انتخاب کن
‏‏0.9.5
‏آموزش جدید بهبود یافته
‏ورود به سیستم فیس بوک ثابت شد.
‏نامه برای صفحه های فوق العاده عریض برداشته شد.
‏عملکرد بهبود یافته است.
‏0.928
‏رفع اشکالات ترجمه
‏0 + 9.27
‏برج یکپارچهسازی با سیستمعامل جدید موجود است!
‏پیشرفت های IJI.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟