استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۱
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۱۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Casual Joy Games
‏‏این سالم ترین بازی شبیه سازی بیمارستان در جهان است!
‏در بیمارستان سالم کار کنید و مدیر بیمارستانی باشید که مردم را شفا می دهد و نجات می دهد. در این بازی می توانید امکانات بیمارستان را طراحی، بسازید و نگهداری کنید، کادر پزشکی را مدیریت کنید و مرکز پزشکی خود را بسازید.
‏تخت ها را بچینید و پزشکان را در بخش های مربوطه برای تشخیص و درمان بیماران ترتیب دهید. در اینجا، بیماران بیشتری را معالجه خواهید کرد و به اهداف پزشکی جهان کمک خواهید کرد.
‏ویژگی های بازی:
‏- بیمارستان را بسازید: از مطب پزشک و اتاق مشاوره تا مرکز درمان، و آزمایشگاه، باید خودتان آن را طراحی و بسازید! بیمارستان خود را گسترش دهید، تجهیزات آن را ارتقا دهید و افراد بیشتری را شفا دهید!
‏- تجهیزات را ارتقا دهید: چگونه مردم رنج کشیده را نجات دهیم؟ ابزارهای بیشتری را برای کمک به بیماران مختلف برای بازیابی سلامت خود توسعه دهید. اگر تعداد بیماران بیشتر و بیشتر شود چه؟ تجهیزات بیمارستان را ارتقا دهید تا آنها را به طور موثر درمان کنید.
‏- سطوح چالش برانگیز: صدها سطح مختلف در بازی وجود دارد که هر کدام با دشواری و ویژگی های متفاوتی روبرو هستند. شما باید یک استراتژی برای عبور از سطح مطابق با سطح ایجاد کنید. چالش ها را کامل کنید تا قفل شگفتی های بیشتری را باز کنید.
‏- محتوای خوش ساخت: موسیقی پس زمینه بازی آرامش بخش و لذت بخش است و گرافیک توسط چندین طراح طراحی شده است. هر جزئیات نیز با دقت طراحی شده است!
‏استراتژی خود را برنامه ریزی کنید و با طراحی، ساخت و مدیریت بیمارستان خود، برای ایجاد کارآمدترین مرکز بهداشتی در جهان، در این بازی شبیه سازی بیمارستان بهترین شوید!
‏‏- بهینه سازی گرافیک بازی.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده