استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Heart's Medicine - Doctor Game

Heart's Medicine - Doctor Game

نسخه۴۹.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۲۲
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۵۳
حجم۴۴۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده GameHouse Original Stories
‏‏توجه این بازی با IP ایران در دسترس نیست و برای استفاده کامل از آن به فیلترشکن نیاز دارید.
‏ داروی قلب - سوگند دکتر - بازی دکتر
‏ با دکتر آلیسون هرت در این بازی رمانتیک پزشک شوید!
‏ شرکت خانه بازی و زرافه آبی با افتخار جدیدترین بازی پزشکی داستان اصلی' خانه بازی' را با نام دکتر مورد علاقه شما، آلیسون هرت ارائه می دهند!

ویدئو معرفی بازی

‏ پزشک قلب - سوگند دکتر - بازی دکتر یک درام پزشکی شدید است که به یک بازی معمولی پزشک مربوط می شود و شما را به گریه می اندازد. این بازی پزشکی دارای یک داستان جذاب و منحصر به فرد ، موسیقی اصلی خواننده / ترانه سرا ، آثار هنری و انیمیشن بسیار دقیق ، گیم پلی جالب و اعتیاد آور و یک دکتر قلب مجنون است. اگر از بازی های پزشکی که روی داستان پردازی عالی تمرکز دارند لذت می برید ، این بازی پزشکی برای شما مناسب است!
‏ ❤ هنگامی که برای یافتن درمانی برای یک بیماری ناشناخته در یک بیمارستان جدید عجله دارید ، زندگی یک دکتر را تجربه کنید!
‏ ❤ جستجوی شما برای یافتن درمان از طریق شش بخش جدید بیمارستانی هیجان انگیز از کلینیک دکتر تا سردخانه را شامل میشود.
‏ ❤ با تشکر از قابلیت بازی به صورت رایگان ما ، بازی کامل دکتر را به صورت رایگان انجام دهید
‏ ❤ بیش از هر زمان دیگری سطح پزشکی برای بازی کردن! در ابتدای راه اندازی 240 سطح بازی پزشک را تجربه کنید ، در آینده به بیشتر از این خواهید رسید!
‏ ❤ بسیاری از موارد اضافی! صحنه های جدید داستان پزشک را باز کنید ، شخصیت خود را بالا ببرید تا در بازی پاداش های مفیدی کسب کنید و از بیمارستان هایی که چیزی که می خواهید خریداری کنید و ارتقا دهید.
‏ ❤ مهمانی با اولیور خوکچه هندی در یک بازی زیبای پنهان شده.
‏ ❤ استاد بازی های کوچک مانند یک دکتر واقعی ، همه در سبک پزشکی.
‏ دکتر آلیسون را در این بازی دکتر دنبال کنید زیرا او آخرین چرخش های خود را به عنوان یک کارآموز پزشکی در بیمارستان پل کوئینزبرو ، در مسیر فارغ التحصیلی به عنوان یک پزشک آغاز می کند! متأسفانه ، امور برای دکتر آلیسون هرگز روان پیش نمی روند و این نیز از این قاعده مستثنی نیست. به نظر می رسد دکتر ارمی ، پزشک اصلی در حین چرخش کلینیک ، این کار را برای او انجام داده و او را به شکست تهدید می کند. دکتر آلیسون در پایان مشاهده می کند که شانس دکتر شدن او هر لحظه کم می شود و ناامیدانه به دنبال راه حلی می گردد ، اما نمی تواند راه حلی پیدا کند.
‏ با این حال ، وقتی بیمار با بیماری مرموز در بیمارستان بستری می شود ، همه چیز در این بازی دکتر متوقف می شود. در نهایت چندین پزشک خودشان مبتلا می شوند ، از جمله دکتر کانر ، دکتر سوفیا… و دکتر ارمی. هنگامی که بیمارستان CDC کوئینزبورو را قرنطینه می کند ، دکتر آلیسون و سایر پزشکان برای یافتن درمان قبل از مرگ بیشتر ، این مسابقه ای در برابر زمان است.
‏ کمک دکتر شما در این بازی دکتر بسیار ارزشمند است زیرا دکتر آلیسون سعی می کند زمان را هدر ندهد و به موقع درمانی پیدا کند! عشق ، اکشن شدید ، درام واقع گرایانه ، لحظات دیوانه وار خنده دار و زیبایی جشن گرفتن زندگی را در داروی قلب - سوگند دکتر- بازی دکتر تجربه کنید.
‏‏دنیایی از بازی ها را در برنامه انحصاری ما GameHouse Original Stories کشف کنید. شما می توانید انتخاب کنید که با تبلیغات بازی کنید، آنها را به صورت جداگانه خریداری کنید یا یک اشتراک بگیرید.

‏متشکرم! یک فریاد بزرگ برای حمایت از ما! اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، لطفاً چند لحظه وقت بگذارید و به این بازی امتیاز دهید - بازخورد شما به بهتر شدن بازی‌های ما کمک می‌کند!

نظرات و امتیاز ها

۱۵۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر AVENGERS
٢٦ اسفند ١٤٠٢

‏✗ اصلاً باللللا نمیییییاد 🤯🤬🤬🤬

میپسندم۲۴ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر اکیم
٢٨ دی ١٤٠٢

‏✓ بالا نمی یاد

میپسندم۳۵ نمیپسندم۲۰
عکس کاربر مشکات
٢ دی ١٤٠٢

‏✓ بازی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوبی

میپسندم۳۸ نمیپسندم۴۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده