استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Hype Text - Animated Text & Intro Maker

Hype Text - Animated Text & Intro Maker

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۷.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۸/۰۵
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۶۵
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده cerdillac
‏‏با بیش از 300 انیمیشن متنی، از جمله سازنده معرفی جالب، انیمیشن متنی خیره کننده را روی عکس ها یا داستان های ویدیویی ایجاد کنید!
‏Hype Text بهترین طراح مقدمه است که به شما کمک می کند مقدمه ها و داستان های خیره کننده ای را با متن متحرک ایجاد کنید. می‌تواند یک طرح‌بندی انیمیشن متنی با طراحی خوب اضافه کند، که ویدیوهای شما و هنر داستانی موجو را برجسته می‌کند.
‏می‌توانید از Hype Text به‌عنوان زیر استفاده کنید:
‏- Intros and Outros Maker برای یوتیوب: یک معرفی منحصر به فرد ایجاد کنید. برای کانال های YouTube، ارائه ها، معرفی شرکت ها و موارد دیگر، توجه بینندگان خود را به سرعت جلب کنید. تایپوگرافی جنبشی باعث می شود که معرفی های yt شما حرفه ای و خیره کننده به نظر برسند. Hype Text به‌عنوان یک ویرایشگر مقدماتی، قالب‌های مقدماتی با طراحی خوبی مانند بازی، فناوری، مینیمال ارائه می‌دهد.
‏- Story Text Animation Maker: داستان ویدیوی خود را با حرکت متنی خیره‌کننده و جلوه‌هایی مانند اشکال، renderforest، flixpress و B&W تزئین کنید.< br>- سازنده ویدیوی تبلیغاتی: پیام تبلیغاتی یا آموزنده خود را زنده کنید، توجه و علاقه بیشتری را به سوی پیشنهادات خود جلب کنید.
‏-سازنده وضعیت واتساپ: برای ساختن ویدیوهای وضعیت واتساپ، یک حرکت متنی سبک انتخاب کنید. آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
‏- خالق گرافیک حرکتی: انیمیشن های متنی را با پس زمینه های پویا و هندسی ترکیب کنید تا معرفی های گرافیکی متحرک منحصر به فرد ایجاد کنید! می‌توان از انواع پس‌زمینه‌های حداقلی استفاده کرد.
‏- سازنده ویدیو با نام تجاری: با استفاده از متن‌های متحرک ما برای نشان دادن آنچه مشتریان شما می‌توانند از شما انتظار داشته باشند. مخاطبان خود را با انیمیشن های متنی تکراری متحیر کنید.
‏- Trailers Maker: با انیمیشن های متنی سطح افکت ما، تریلرهای سینمایی برای فیلم های خود ایجاد کنید.
‏- سازنده آگهی آنلاین: با جلوه های متحرک متن خیره کننده، تبلیغات خود را برای یوتیوب افزایش دهید. تاثیر تبلیغات با Hype Text تقویت می‌شود.
‏-Greenscreen و Gif maker: همه انیمیشن‌های متنی را می‌توان به صورت صفحه سبز یا گیف صادر کرد و سپس در ویرایشگرهای ویدئویی مانند kinemaster و alight motion استفاده کرد.
‏-Lyric video و سازنده فیلم انیمیشن کوتاه: می توانید انیمیشن های متن ترانه را به ویدیوهای خود اضافه کنید تا فیلم های متن ترانه منحصر به فرد بسازید!
‏داستان‌ها و معرفی‌های خود را با انیمیشن‌های متنی به‌طور خودکار استایل‌دهی و تایپوگرافی منتشر کنید! این کاملاً با اینستاگرام، یوتیوب، اسنپ چت و تیک توک مطابقت دارد.
‏ویژگی های کلیدی:
‏- Hype Text به عنوان یک سازنده انیمیشن، بیش از 500 انیمیشن متنی را ارائه می دهد که توسط طراحان حرکتی درجه یک در سراسر جهان طراحی شده اند. مخصوصاً برای سازنده معرفی.
‏- انواع سبک‌های حرکت متنی هنری مانند نشان‌واره، اجتماعی، پیام‌رسانی، تند کشیدن به بالا، دکمه اشتراک، یادآوری فالوور اینستاگرام، سه بعدی، متن پرنده، هیپ، متن حبابی، ماشین تحریر، ریپل، متن منحنی , neon, quote, flixpress, abstract, crello, glitchy که به شما امکان می دهد انیمیشن های متنی درست مانند افکت های بعدی ایجاد کنید.
‏- ویرایشگر معرفی انیمیشن لوگو: انیمیشن را با آرم های خود سفارشی کنید.
‏- سفارشی کردن رنگ طرح بندی متن یا با استفاده از از پیش تنظیم شده ما. در بوم.
‏- تایپوراما را مانند اندازه متن و نوع فونت سفارشی کنید. ما انواع vont مانند renderforest، cute، crello، ripl و flixpress را ارائه می دهیم. بسیاری از فون‌ها را می‌توان برای غنی‌سازی ویدیوهای شما انتخاب کرد.
‏- به روز رسانی انیمیشن‌های متنی و طرح‌بندی‌های بیشتر برای مقدمه‌ها و داستان‌ها ادامه دهید
‏- پس‌زمینه‌های مختلف برای خالق مقدمه، حتی می‌توانید متن‌هایی را در flixpress، canva، و renderforest اضافه کنید.
‏ >- سرعت انیمیشن متن افسانه ای را ویرایش کنید.
‏- به روز رسانی طرح بندی های متن، انیمیشن ها و قالب های پیش درآمد بیشتر ادامه دهید.
‏Hype Text یک انیمیشن ساز متن فوق العاده و سازنده مقدماتی برای یوتیوب برای ایجاد مقدمه با متون متحرک است! اگر می‌خواهید طراحی گرافیکی خود را بهبود ببخشید، فقط این سازنده معرفی را با انیمیشن‌های متنی با طراحی خوب دانلود کنید.
-Performance improvements and better in-app experience.

نظرات و امتیاز ها

۲۶۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
روبیکا :‌‌‌ MASHIN_GAME
١٥ اسفند ١٤٠١

‏✓ خوبه ‏✗ مودشو دارم نسخه اصلی به درد نمیخوره برنامه خوب و بدرد بخوریه

۰ ۰
🗿✨
٧ اسفند ١٤٠١

🚶‍♀️فقد واسه سابسکرایب خبه

۱ ۰
𝙼𝚒𝚌𝚑𝚊𝚎𝚕 ᴀғᴛᴏɴ⅒
٢٠ دی ١٤٠١

خوبه ولی فقط بدرد علامت سابسکرایب میخوره🗿

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده