خانه برنامه سرگرمی
Film Maker Pro - Free Movie Maker & Video Editor

Film Maker Pro - Free Movie Maker & Video Editor

تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۲۹
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده cerdillac
‏‏یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه ویرایش و ساختنِ ویدیو که هم برای حرفه‌ها و هم برای آماتورها قابل استفاده می‌باشد. این برنامه تمامِ ابزارِ ویرایش فیلم که سایر برنامه‌های ویرایش فیلم دارند را دارد، با این تفاوت که استفاده از آن بسیار آسان‌تر است.
‏ مانندِ یک کارگردان حرفه‌ای به ویدیوی خود جلوه‌ی هالیوودی ببخشید و آن‌را در واتس‌اپ، یوتیوب و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. قدرتمندیِ این ویرایشگر شما را ناامید نخواهد کرد.
‏ ویژگی‌ها:
‏ -ویرایش‌گر و ویدیوسازِ رایگان:
‏ با این برنامه هرکسی می‌تواند یک کارگردان حرفه‌ای باشد. با این اپ می‌توانید ویدیوها را باهم ترکیب کنید و بخش‌های هیجانیِ آن‌ها را جدا کنید.
‏ -قالب‌های رایگان
‏ با این برنامه برش‌های ناقص نخواهید داشت، قالب‌های از پیش طراحی شده به شما این امکان را می‌دهند که از قالب‌ها و تم‌های مختلف استفاده کنید و به ویدیوی خود بر اساس نیاز جلوه‌ای منحصر به فرد ببخشید.
‏ -ادغام‌گرِ ویدیو‌ها و FX
‏ با بیش از صد افکت مختلف، از جمله حالت قطعی VHS ، ویدیوهای شما لایک‌های فراوانی را در شبکه‌های اجتماعی دریافت خواهند کرد.
‏ -برش‌ و ویرایش موزیک ویدیو
‏ با بیش از 100 حالتِ مختلف، موزیک‌ویدیوی ریتمیکِ خود را بسازید و تمام تنظیمات آن مانندِ روشنایی، صدا و ... را انجام دهید.
‏ -فیلترهای ویدیویی و حالتِ انتقال ویدیو
‏ موج نوری، حالت سینمایی، سلفی و بیش از 50 فیلتر دیگر برای انتخاب شما.
‏ حرکت دوربین و بیش از 50 حالت انتقال بین ویدیوها
‏ -کنترل‌گرِ سرعت ویدیو
‏ با این ویژگی می‌توانید حالت‌های سینماتیک مانند اسلوموشن و یا دور تند بسازید.
‏ -برش‌دهنده ویدیو:
‏ با این ویژگی شما این قابلیت را خواهید داشت که ویدیوهای خود را برش بزنید و یا بچرخانید و یا فشرده کنید و باهم ترکیب کنید.
‏ -ویرایشگر و برش‌دهنده بامزه:
‏ بیش از صد استیکر، ایموجی، استیکرهای انمیشینی و ...
‏ -نوشتن متن روی ویدیو:
‏ با بیش از صدها فونت که می‌توانید از بینِ آن‌ها انتخاب کنید، می‌توانید متنِ خود را روی ویدیو بنویسید و یا زیرنویس ایجاد کنید.
‏ -تبدیل و فشرده‌سازی ویدیوها:
‏ ویدیوها را ذخیره کنید و روی یوتیوب و واتس‌اپ آپلود کنید. با این اپ قادر خواهید بود ویدیوی خود را با هر کیفیتی که دوست دارید ذخیره کنید و فرمت آن را انتخاب کنید.
‏ -زوم-این و زوم-اوت و حالت تصویر در تصویر:
‏ با استفاده از این حالت‌ها می‌توانید ظاهری حرفه‌ای و خاص به ویدیوی خود ببخشید.
‏ -صفحه سبز و کلید کروما:
‏ تصویر پس‌زمینه را به میل خود با چیزی دیگر جایگزین کنید.

-New Effects available: Glitter/Estrela
-Added a button to adjust the effect more easily
-UI improvements
-Bug fixes and performance improvements
If you need our help, please feel free to email us at cerdillaczhang@outlook.com. We'll get back to you as soon as possible.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟