استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها خرید
دهکده شارژ ( خرید شارژ + گیفت کارت و..)

دهکده شارژ ( خرید شارژ + گیفت کارت و..)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۴
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده سینا قربانی
‏‏این نرم افزار جهت خرید گیفت کارت گوگل پلی و .... میباشد همچنین برای پرداخت جریمه و قبض نیز کاربرد دارد + کارت شارژ بصورت اینترنتی، شارژ سیم کارت و کنترل اعتبار سیم کارت تهیه شده است. بکمک این نرم افزار شما میتوانید انواع کارت شارژ ایرانسل، تالیا , همراه اول و رایتل را خریداری کرده و بوسیله آن سیم کارت خود را شارژ نمایید.
‏شما بکمک این نرم افزار میتوانید به انواع روشهای طرح شگفت انگیز، شارژ اینترنت و ... که اپراتورهای مختلف تعریف کرده اند سیم کارت خود را شارژ کنید و دیگر نیازی به بخاطر سپردن انواع کدها نیست و همچنین میتوانید اعتبار هر یک از این طرحهای ویژه را کنترل نمایید. همچنین شما میتوانید با ورود شماره موبایل شخصی دیگر کارت شارژی را بصورت هدیه تقدیم نمایید تا بصورت اتوماتیک کد کارت شارژ برای وی بصورت پیام کوتاه ارسال شود.
‏همچنین شما میتوانید کارت شارژی را که از سایر روشها خریداری نموده ‌اید در این نرم‌ افزار وارد کنید تا در زمان دلخواه آنرا بصورت مورد نظر شارژ نمایید.
‏دیگر نیازی نیست جهت فعال سازی و یا کنترل طرح ویژه کد مخصوص آنرا بخاطر بسپارید بلکه فقط کافی است از نرم‌افزار کارت شارژ استفاده نمایید.

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
خفه شو
٢٢ اسفند ١٤٠١

شارژ خریدم پول رو بردید و شارژ رو ندادید

۰ ۰
خوب
٢٢ آبان ١٤٠١

خیلی خوب افریین

۰ ۰
نقاشی
٢٢ تیر ١٤٠١

OK

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده