خانه برنامه خرید
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۲
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده تجارت الکترونیک آلتون
‏‏برنامه ای شارژ محصول شرکت آلتون بوده و برای خرید شارژ تلفن همراه از تمام اپراتورها و همچنین شارژ خودکار تلفن به صورت عادی و شگفت انگیز و همچنین شارژ GPRS طراحی شده است. گرافیک بسیار زیبا و محیط کاربری ساده از اتلاف وقت شما جلوگیری می کند و به سرعت و سادگی خرید شارژ و شارژ کردن خط شما را انجام می دهد. تمام خدمات ایرانسل و سایر اپراتورها بدون نیاز به حفظ بودن کد آنها به صورت خودکار از داخل برنامه اجرا می گردد.
‏نکات مهم:
‏۱) پرداخت از طریق صفحه بانک انجام می گیرد و برنامه هیچگونه اطلاعاتی از حساب و کارت بانکی شما را دریافت نمی کند. با داشتن کارت از هر بانک عضو شتاب امکان خرید وجود دارد.
‏۲) در صورتی که در صفحه بانک به پیغام خطا برخوردید، این مشکل به دلیل ترافیک بالای سرور بانک است، در این مواقع به داخل برنامه بازگشته و مجددا مراحل خرید را طی نمایید.
‏۳) پس از پرداخت بانک و گرفتن تایید باید منتظر بمانید تا به صفحه برنامه ارجاع داده شوید، اینجا رسید خرید به شما نشان داده می شود و شما امکان شارژ کردن خط خود از طریق کلیدهای برنامه و بدون نیاز به وارد کردن کد شارژ را دارید.
‏۴) رسید خرید شما شامل سریال و کد شارژ، لحظاتی پس از خرید برای شما ایمیل می گردد، لذا در صورتی که موفق به شارژ خودکار نشدید نگران نباشید.
‏۵) در صورتی که در مراحل خرید شما به هر دلیلی مشکلی به وجود آمد، می توانید از یکی از راه های زیر با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.
‏info@ACX.ir
‏09392370104
‏www.Altontech.ir
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟