خانه برنامه آموزشی
اموزش ایین نامه رانندگی + ازمون

اموزش ایین نامه رانندگی + ازمون

تعداد دانلود۱ هزار
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Click World
‏‏اگر مایلید که به راحتی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی قبول شوید از این برنامه استفاده کنید.
‏این برنامه شامل بخش های متفاوت هست که تفاوت اصلی آن با سایر برنامه های مشابه در این می باشد که دارای آموزش تمامی قوانین و تابلو ها نیز هست و علاوه بر آن ها دارای نمونه آزمون های راهنمایی و رانندگی می باشد که شما را به طور کامل آماده قبولی می کند. در ضمن آزمون برنامه شامل دو قسمت مقدماتی و اصلی می باشد که در کل در برگیرنده 600 سوال هستند.
‏در آخر نیز برخی از نکات کلیدی و کاربردی برای قبولی در آزمون را برای شما در برنامه آماده کرده ایم که شاید به درد هر طالبی بخورد.
‏امکانات برنامه:
‏1. دارا بودن و آموزش تمامی تابلوهای راهنمایی و رانندگی
‏2. دارا بودن آموزش تمامی قوانین راهنمایی و رانندگی
‏3. دارا بودن نکات کلیدی و کاربردی قبولی در آزمون
‏4. دارا بودن 600 نمونه سوال آزمون های راهنمایی و رانندگی در قالب دو بخش آزمون های اصلی و مقدماتی
‏ضمنا این برنامه پرداخت درون برنامه ای می باشد و برخی از امکانات داخل برنامه با خرید نسخه کامل فعال می شود که با یک بار خرید می توانید برای همیشه از تمامی قابلیت های برنامه استفاده کنید.
‏‏1. رفع برخی از باگ های برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟