استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Goat Simulator

Goat Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۷۵
حجم۱.۲ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Coffee Stain Publishing
‏‏این بازیِ رایگان با جدیدترین تکنولوژیِ شبیه‌سازیِ بُز ساخته و برای شما آماده شده است. رویای بودن در قالبِ یک بُز اکنون می‌تواند با این بازی تحقق پیدا کند.
‏ شما در این بازی باید تا می‌توانید خرابی به بار بیاورید، شاید بتوان این بازی را در سبکِ اسکیت‌بازی‌های کلاسیک تعریف کرد، با این تفاوت که بجای یک اسکیت‌باز، در نقشِ یک بز به ایفای نقش خواهید پرداخت و بجای اجرای ترفندها، چیزها را خراب خواهید کرد. وقتی بحث به بزها می‌رسد حتی آسمان هم نمی‌تواند آن‌ها را محدود کند.

ویدئو معرفی بازی

‏ لطفاً توجه داشته باشید؛
‏ این بازی بصورت رایگان قابل دانلود و اجرا می‌باشد، هرچند که برخی مراحلِ افزوده را باید با پولِ واقعی بخرید، به علاوه شما باید سیزده سال و یا بیشتر داشته باشید تا بتوانید بازی را دانلود و اجرا کنید.
‏ سلبِ مسئولیت:
‏ شبیه‌سازِ بز یک بازیِ رایگان و دیوانه‌وار است، و بیایید صادق باشیم؛ بهتر است وقتِ خود را صرفِ چیزِ مفیدتری مانندِ دوستی با یک بزِ واقعی و یا فراگرفتنِ یک زبانِ جدید کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
NEW UPDATE! MORE GOATS FOR EVERYONE!
NEW UNLOCK ALL GOATS* pack can now be purchased in the Shop! (*almost all Goats)
NEW GOAT PACKS can be tried out for FREE!
Fixed a ton of bugs (but we kept the fun ones)!
Removed lots of crashes!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده