استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Wolf Tales - Online Wild Animal Sim

Wolf Tales - Online Wild Animal Sim

نصب در حال دریافت
نسخه۲۰۰۲۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۳۷
حجم۲۲۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Foxie Ventures
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏حیوانات جنگلی حیوانات وحشی RPG خطرناک است ، جایی که حیوانات جنگلی هنگام شکار و زنده ماندن در خارج از زمین ، از قلمرو خود محافظت می کنند. برای قرن ها ، بسته های گرگ در صدر زنجیره غذایی باقی مانده و نظم طبیعی را حفظ می کنند ، به رهبری آلفای آنها ، آخرین گرگ وحشتناک باقی مانده است. وقتی گرگ وحشتناک گم می شود ، باید بسته خود را به سمت عظمت سوق دهید. گرگ خاکستری یا گرگ سیاه را انتخاب کنید و ساخت نهایی گرگ خود را شروع کنید. یک ماجراجویی شبیه سازی زندگی وحشی در انتظار است!

ویدئو معرفی بازی

‏BATTLES MULTIPLAYER در سراسر جهان - PVP
‏برای سلطه در دنیای مجازی بجنگید! در نبردهای چند نفره آنلاین PvP در زمان واقعی ، جهان را بدست آورید. برای کنترل بیشتر قلمرو ، با تیم خود در قبیله های دشمن و تعاونی شکار کنید. آیا شما شکارچی یا شکارچی خواهید بود؟
‏مهارت های نبرد خود را ارتقا دهید
‏قهرمان RPG نهایی خود را ایجاد کنید - می توانید مهارت های یادگیری و ارتقا را انتخاب کنید. مهارتهای منحصر به فرد از توانایی های اساسی MMORPG تا حملات ابتدایی فانتزی برخوردار است - و حتی مهارت های خفائی که به شما امکان می دهد در جنگل پنهان شوید و غارتگر نهایی شوید.
‏توله های BREED و RAISE
‏یک خانواده و نقش بازی بسازید! یک سیم کارت اصلاح واقع گرایانه به توله سگ ها ویژگی های جنگ قوی تری نسبت به والدینشان می دهد. توله سگ های خود را با خود به خانه ببرید زیرا به قبایل دیگر حمله می کنید و طعمه های خود را شکار می کنید. توله سگ های شما هر حرکتی را تماشا می کنند و مهارت های مهم بقا و زندگی را یاد می گیرند. توله سگ خود را به خوبی دنبال کنید ، در غیر این صورت آنها در عرصه نبرد چند نفره آنلاین PvP شانس نخواهند داشت.
‏جمع آوری حیوانات
‏آلفا قهرمان هر بسته است. می توانید قبیله های دشمن را دوئل کنید و آلفای آنها را به جبهه خود جذب کنید. گرگ ها ، روباه ها ، خرس ها و حیوانات وحشی دیگر را جمع کنید ، هر کدام پوسته های تکامل واقع گرایانه و خیالی دارند. هر موجودی با گرافیک سه بعدی خیره کننده ارائه می شود.
‏داستان یک طوفان گرگ را زنده کنید
‏یک شبیه ساز بقا واقعی است. هنگامی که تعادل طبیعت به محض آلودگی رودخانه بزرگ تهدید می شود ، رقابت بین حیوانات بر روی آب چشمه باقیمانده آغاز شده است. حتی ببرهای خارجی نیز در خارج از مرزهای آنها دیده شده اند و باعث نگرانی سایر حیوانات شده است.
‏همچنین شایعاتی در مورد خزندگان باستان وجود داشته است ، که از قرنها خرابکاری به سطح آن بالا رفته و کوهها و غارها را خودشان مدعی شده اند. اکنون به گرگهای خاکستری فراخوانده شده است که در این مواقع دشوار ، راه حلی را دنبال کنند.
‏جهانی گسترده باز
‏کشف یک جهان بزرگ و ناگفته MMO که با زندگی وحشی روبرو است ، از جنگل متراکم ، کوهستان گرفته تا قطب شمال انجماد. شما می توانید در مناطق PvP چند نفره آنلاین بجنگید ، به تلاش بپردازید ، بازی کنید ، منابع را جمع کنید یا به قبایل دشمن حمله کنید و خانه آنها را به دست بگیرید. حتی ممکن است در ماجراجویی خود با پادشاه ببر روبرو شوید (تکامل برتر ببر طبیعی) که در قرن ها برای اولین بار در جنگل مشاهده شده است!
‏GRAPHICS 3D GRUNDBREAKING
‏هرگز تجربه کیفیت گرافیکی سه بعدی را در یک شبیه سازی حیات وحش MMO ندیده اید ، با نورپردازی پویا و زمان چرخه روز که دنیای مجازی را زنده می کند! روز خود را در قله های کوهستان شروع کنید ، و قبل از شروع بقا و تسلط بر قلمرو ، طلوع آفتاب را با بسته خود تماشا کنید.
‏DEN خود را بسازید و تزئین کنید
‏یک خانه درست کنید! برای گسترش خانواده مجازی خود ، تونل ها و معابر را مخفی کنید. بهترین محیط را برای بچه های خود تهیه کنید و خانواده ای را برای مقابله با قوی ترین شکارچیان جنگل پرورش دهید. شبیه ساز اصلاح واقع گرایانه به شما امکان می دهد حیوانات خود را پرورش دهید و تماشای رشد آنها در بزرگسالان را در زمان واقعی انجام دهید.
‏بیشتر از یک شبیه ساز
‏Foxie Ventures می خواهد شما را به خانواده Wolf Wolf Tales MMORPG خوش آمدید!
‏با بارگیری این بازی شما با شرایط خدمات ما موافقت می کنید که می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://www.foxieventures.com/terms
‏خط مشی رازداری ما را می توانید در اینجا مشاهده کنید:
‏https://www.foxieventures.com/privacy
‏این برنامه خریدهای درون برنامه ای را ارائه می دهد که هزینه واقعی دارند. با تنظیم تنظیمات دستگاه می توانید عملکرد خرید درون برنامه را غیرفعال کنید.
‏اتصال شبکه برای پخش نیاز است. در صورت عدم اتصال WiFi ، هزینه داده ممکن است اعمال شود.
‏وب سایت: https://www.foxieventures.com
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Welcome to Wolf Tales with World Events!
- Join or Create a Guild and Get Exclusive Rewards
- New World Events Feature! Defeats Bosses, Escort Pups & Earn Rewards!
- New Earnable Chests to Replace Clans System
- Level Up Your Favourite Animal. Animals can now Level Up through Combat or Merging
- New Fast Travel Points
- Complete Daily Quests to Get Rewards
- Extra Anti Cheat measures
-Added new VIP rewards
-Added Sit and Sleep Emotes
-Bug Fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده