استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Wolf Tales - Wild Animal Sim

Wolf Tales - Wild Animal Sim

قصه گرگ

نصب در حال دریافت
نسخه۳۰۰۳۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۴
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۵۵
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Foxie Ventures
‏‏در صورت برخورد به خطا و خارج شدن ناگهانی از بازی، مطمئن شوید که از آخرین نسخه بازی قصه گرگ در مایکت استفاده می‌کنید و سپس دوباره وارد بازی شوید.
‏ حیوانات جنگلی حیوانات وحشی RPG خطرناک است ، جایی که حیوانات جنگلی هنگام شکار و زنده ماندن در خارج از زمین ، از قلمرو خود محافظت می کنند. برای قرن ها ، بسته های گرگ در صدر زنجیره غذایی باقی مانده و نظم طبیعی را حفظ می کنند ، به رهبری آلفای آنها ، آخرین گرگ وحشتناک باقی مانده است. وقتی گرگ وحشتناک گم می شود ، باید بسته خود را به سمت عظمت سوق دهید. گرگ خاکستری یا گرگ سیاه را انتخاب کنید و ساخت نهایی گرگ خود را شروع کنید. یک ماجراجویی شبیه سازی زندگی وحشی در انتظار است!

ویدئو معرفی بازی

‏ BATTLES MULTIPLAYER در سراسر جهان - PVP
‏ برای سلطه در دنیای مجازی بجنگید! در نبردهای چند نفره آنلاین PvP در زمان واقعی ، جهان را بدست آورید. برای کنترل بیشتر قلمرو ، با تیم خود در قبیله های دشمن و تعاونی شکار کنید. آیا شما شکارچی یا شکارچی خواهید بود؟
‏ مهارت های نبرد خود را ارتقا دهید
‏ قهرمان RPG نهایی خود را ایجاد کنید - می توانید مهارت های یادگیری و ارتقا را انتخاب کنید. مهارتهای منحصر به فرد از توانایی های اساسی MMORPG تا حملات ابتدایی فانتزی برخوردار است - و حتی مهارت های خفائی که به شما امکان می دهد در جنگل پنهان شوید و غارتگر نهایی شوید.
‏ توله های BREED و RAISE
‏ یک خانواده و نقش بازی بسازید! یک سیم کارت اصلاح واقع گرایانه به توله سگ ها ویژگی های جنگ قوی تری نسبت به والدینشان می دهد. توله سگ های خود را با خود به خانه ببرید زیرا به قبایل دیگر حمله می کنید و طعمه های خود را شکار می کنید. توله سگ های شما هر حرکتی را تماشا می کنند و مهارت های مهم بقا و زندگی را یاد می گیرند. توله سگ خود را به خوبی دنبال کنید ، در غیر این صورت آنها در عرصه نبرد چند نفره آنلاین PvP شانس نخواهند داشت.
‏ جمع آوری حیوانات
‏ آلفا قهرمان هر بسته است. می توانید قبیله های دشمن را دوئل کنید و آلفای آنها را به جبهه خود جذب کنید. گرگ ها ، روباه ها ، خرس ها و حیوانات وحشی دیگر را جمع کنید ، هر کدام پوسته های تکامل واقع گرایانه و خیالی دارند. هر موجودی با گرافیک سه بعدی خیره کننده ارائه می شود.
‏ داستان یک طوفان گرگ را زنده کنید
‏ یک شبیه ساز بقا واقعی است. هنگامی که تعادل طبیعت به محض آلودگی رودخانه بزرگ تهدید می شود ، رقابت بین حیوانات بر روی آب چشمه باقیمانده آغاز شده است. حتی ببرهای خارجی نیز در خارج از مرزهای آنها دیده شده اند و باعث نگرانی سایر حیوانات شده است.
‏ همچنین شایعاتی در مورد خزندگان باستان وجود داشته است ، که از قرنها خرابکاری به سطح آن بالا رفته و کوهها و غارها را خودشان مدعی شده اند. اکنون به گرگهای خاکستری فراخوانده شده است که در این مواقع دشوار ، راه حلی را دنبال کنند.
‏ جهانی گسترده باز
‏ کشف یک جهان بزرگ و ناگفته MMO که با زندگی وحشی روبرو است ، از جنگل متراکم ، کوهستان گرفته تا قطب شمال انجماد. شما می توانید در مناطق PvP چند نفره آنلاین بجنگید ، به تلاش بپردازید ، بازی کنید ، منابع را جمع کنید یا به قبایل دشمن حمله کنید و خانه آنها را به دست بگیرید. حتی ممکن است در ماجراجویی خود با پادشاه ببر روبرو شوید (تکامل برتر ببر طبیعی) که در قرن ها برای اولین بار در جنگل مشاهده شده است!
‏ GRAPHICS 3D GRUNDBREAKING
‏ هرگز تجربه کیفیت گرافیکی سه بعدی را در یک شبیه سازی حیات وحش MMO ندیده اید ، با نورپردازی پویا و زمان چرخه روز که دنیای مجازی را زنده می کند! روز خود را در قله های کوهستان شروع کنید ، و قبل از شروع بقا و تسلط بر قلمرو ، طلوع آفتاب را با بسته خود تماشا کنید.
‏ DEN خود را بسازید و تزئین کنید
‏ یک خانه درست کنید! برای گسترش خانواده مجازی خود ، تونل ها و معابر را مخفی کنید. بهترین محیط را برای بچه های خود تهیه کنید و خانواده ای را برای مقابله با قوی ترین شکارچیان جنگل پرورش دهید. شبیه ساز اصلاح واقع گرایانه به شما امکان می دهد حیوانات خود را پرورش دهید و تماشای رشد آنها در بزرگسالان را در زمان واقعی انجام دهید.
‏ بیشتر از یک شبیه ساز
‏ Foxie Ventures می خواهد شما را به خانواده Wolf Wolf Tales MMORPG خوش آمدید!
‏ با بارگیری این بازی شما با شرایط خدمات ما موافقت می کنید که می توانید در اینجا مشاهده کنید: https://www.foxieventures.com/terms
‏ خط مشی رازداری ما را می توانید در اینجا مشاهده کنید:
‏ https://www.foxieventures.com/privacy
‏ این برنامه خریدهای درون برنامه ای را ارائه می دهد که هزینه واقعی دارند. با تنظیم تنظیمات دستگاه می توانید عملکرد خرید درون برنامه را غیرفعال کنید.
‏ اتصال شبکه برای پخش نیاز است. در صورت عدم اتصال WiFi ، هزینه داده ممکن است اعمال شود.
‏ وب سایت: https://www.foxieventures.com
‏‏به Wolf Tales خوش آمدید!
‏- حساب شما اکنون به طور خودکار با بازی های Google Play مرتبط می شود!
‏- جلوگیری از تقلب بیشتر
‏رفع فوری:
‏-جریان پیوند حساب بهینه شده برای کاهش احتمال شکست پیوند< br>-دکمه‌هایی در زیر تنظیمات حساب اضافه شد تا به بازیابی حساب‌هایی که با حساب پیوندی جدید رونویسی شده‌اند کمک کند.

نظرات و امتیاز ها

۶۵۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اسم بازیش بچه زرد است
دیروز

‏✗ خیلی خوب سلام این فقط بازی یه گرگ معمولی نیست و اون یک داستان داره که هیچ کسی ازش خبر نداره و فقط سازنده خبر داره، خیلی داستانش طولانیه

۰ ۷
جاوید
پریروز

سلام چرا برام بالا نمیاد

۵ ۲
بهار
٣ روز پیش

التماستون میکنم بازیو درست کنید این بازی عالیه ولی برای چی نمیره تو خواهش میکنم بازیو درست کنید🥺🥺😥😥😢😢😭😭😭😭😭😭من لول پلنگم ۸۹ بود التماستون میکنم بازیو درست کنید😭😭😭😭

۱۶ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شبیه‌ساز زندگی حیوانات

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده