استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Tractor trolley Driving Game

Tractor trolley Driving Game

نسخه۱.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۲
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۴
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Blasters Cosplay Gamer
‏‏استفاده از ترولی تراکتورسازی:
‏ در عصر حاضر در شهرها رایج نیست، اما در کشاورزی روستایی و حمل و نقل بار به چرخ دستی تراکتور بستگی دارد. گیمر Blasters Cosplay یکی از چرخ دستی های تراکتور آفرود واقعی را برای کسانی که عاشق رانندگی با وسایل حمل و نقل بزرگ در جاده های کوهستانی هستند، ارائه می دهد. برای لذت بردن از بازی Tractor Trolley Simulator با درایو شبیه ساز کشاورزی تراکتور تراکتور هندی جدید در هدف حمل و نقل روستا آماده شوید. استفاده متداول از Tractor Cargo Real Cargo یا Tractor Trolley Driving در روستا و کشاورز است زیرا به کشاورز اجازه می دهد محصولات را کشت کند و آنها را برای استفاده حمل کند. چرخ دستی تراکتور باری از روستا به شهر.
‏اگر عاشق فرآیند کشت و انتقال آنها به بازار هستید، این بازی رایگان رانندگی با تراکتور در کشاورزی را دوست خواهید داشت. استفاده از چرخ دستی تراکتور کلاسیک در عصر حاضر برای رانندگان کارهای سنگین کاملاً منحصر به فرد اما جالب به نظر می رسد. کشاورزان کشور آسیایی و بریتانیایی از چرخ دستی تراکتور سنگین هندی برای حمل اقلام استفاده می کنند تا کار خود را در سراسر کره زمین انجام دهند. در طول این ماشین 3 بعدی واقعی تراکتور، دام ها را با تراکتورهای مزرعه ای از شهر تا مزرعه ای که در شهر است حمل کنید. حمل و نقل علوفه در آب و هوای شدید با رانندگی کامیون باردار یک چالش واقعی برای رانندگان خارج از جاده است. برای کاوش در جاده‌های کوهستانی با حمل و نقل مکان‌های دوردست آماده شوید. به یاد داشته باشید که بار خود را از دست ندهید، این یک نیاز واقعی در مناطق تپه‌ای است. کشت محصولات جدید مانند گندم، نیشکر و پنبه. آنها را به بازار بفروشید تا در طول این ماشین تراکتور قابل توجه به درآمد برسید.
‏در این بازی Heavy Cargo Tractor Driving، 15 ماموریت مختلف با چندین محیط سبز و سرسبز سه بعدی و خارج از جاده وجود دارد که کاربر را برای انجام همه چالش ها جذب می کند. سطوح توانا در مسیرهای تپه ای خارج از جاده رانندگی در مسیرهای کوهستانی خارج از جاده، به نظر می رسد که در زندگی واقعی خود، در حال رانندگی با ترولی آفرود تراکتور هستید. رانندگی در تکه های پر از دست انداز و بالا رفتن از کوهستان شما را به یک شبیه ساز رانندگی واقعی تبدیل می کند.
‏هر نوع کشاورزی یا مصالح ساختمانی در این بازی تراکتورسازی ارائه می شود. برای صرفه جویی در بسیاری از محصولات خود در بازی های ترولی تراکتور، آفت کش ها را اسپری کنید. راندن محموله های تراکتور کشاورزی یا تریلی تراکتور در سراسر کشور! حمل و نقل کالا در مقایسه با عملیات، شخم زدن تراکتور، دروگر، بیل مکانیکی، بازی های رانندگی تراکتور، کامیون های سایبری و کامیون های چوب بری ساده است. تریلر محصولات محموله کشاورزی را به تریلی تراکتور وصل کنید، سپس مواد محموله خود را برای تحویل وسایل بارگیری کنید، در حالی که تراکتور سریع را در بالا رفتن از بدنه تراکتور یا مسیرهای شیب دار در این بازی جدید کشاورزی تراکتور، متعادل کنید. با ماشین Duty Tractor Farming قابل توجه از کوه بلند صعود کنید در حالی که دو و میدانی روی خط الراس صخره ای باریک انجام دهید.
‏ویژگی های بازی های سه بعدی جدید Tractor Troley Farming Cargo Driver:
‏• تنظیمات کنترل چندگانه
‏• موسیقی پس زمینه با کیفیت بالا و لذت بخش
‏• بسیاری از تنظیمات دوربین در بازی Tractor Trolley Farming.
‏• محیط بازی سه بعدی واقعی
‏• صدای توربو با سرعت توربو نتیجه می‌شود
‏• رابط کاربری قابل درک توسط کاربر
‏کنترل‌های جدید بازی Tractor Trolley Farming Cargo Driver 3D نیز به طرز وحشتناکی ساده و مفید است. شما می توانید از دکمه هایی برای تنظیم جهت تراکتور خود استفاده کنید. شیر روی ترمز برای جلوگیری و پارک تراکتور در نزدیکی بازار در این بازی Desi Tractor Trolley. نیروی محرکه ممکن است دوربین خوانده شده را برای راحتی خود در طول این بازی های جدید تراکتورسازی هند تغییر دهد. شبیه ساز رانندگی تراکتور را برانید و شیرینی زندگی روستا را کشف کنید. با این حال اجازه ندهید باک بنزین خالی شود. از گم شدن اقلام محموله خود اجتناب کنید در غیر این صورت در باز کردن قفل سطح بعدی شکست خواهید خورد.
‏تأیید کنید که هر ماموریت این بازی خارج از جاده Tractor Troli را انجام داده اید. بازیکن می تواند از موسیقی مهم لذت ببرد در حالی که از این بازی Heavy Tractor Trolley لذت می برد. موفق باشید!

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حجت
٢٣ دی ١٤٠١

خیلی بده 😕😕😕😕

میپسندم۱۲ نمیپسندم۵
عکس کاربر رضا لطفی
١٨ آذر ١٤٠١

چرا بالا نمیاره

میپسندم۱۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر شوتی سوار
٢٢ اسفند ١٣٩٩

خیلی بده مسقره است

میپسندم۲۷ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده