خانه بازی اکشن
بازی دختر کفشدوزکی (Miraculous Ladybug & Cat Noir)

بازی دختر کفشدوزکی (Miraculous Ladybug & Cat Noir)

دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای

تعداد دانلود۱ میلیون
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۲,۱۲۲
حجم۱۷۳ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Crazy Labs by TabTale
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

پاریس در مخمصه

بازی های رانر (دویدنی) در گذشته بسیار محبوب بودند، یک زمانی بازی 2 Temple run در اندروید حکم فرمایی میکرد و غیرممکن بود که این بازی بر روی گوشی اندروید خودتان یا اطرافیانتان نصب نباشد، این بار به سراغ یک بازی دیگر در این سبک رفته ایم، دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای را از مایکت برای اندروید دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

داستان بازی، ابرقهرمانان دنیای فانتزی

این بازی از روی انیمیشن محبوبی با همین نام ساخته شده و قصه بازی نیز به این انیمیشن بسیار وفادار است، دختر و همراهش در مقابل شرارت ها ایستادگی میکنند و به نوعی ابر قهرمانان دنیای خودشان هستند، شما به عنوان بازیکن باید این دو را برای رسیدن به مقصد نهایی و از بین بردن دشمنان هدایت کنید.

گیم پلی بازی، قهرمان کفشدوزکی

شهر زیبای پاریس با جنگ و درگیری دست و پنجه نرم میکند، این شهر منتظر یک قهرمان است که ناگهان سر و کله دختر و پسر گربه ای پیدا میشود، این دو قهرمان هرکدام توانایی های منحصر به فردی دارند و شما برای رسیدن به هدف باید تلاش کنید.
در هر مرحله که شروع به دویدن می کند ماموریتی برای شما مشخص شده است، موانع مختلفی هم در سر راه شما قرار دارد که کار را برایتان دشوار میکند اما نباید بترسید چون شما ابرقهرمان این قصه هستید، بازی شباهت های زیادی به Subway Surfers دارد و مکانیک های گیم پلی بسیار به یکدیگر نزدیک هستند.

گرافیک و صداگذاری بازی

بازی به شکل سه بعدی طراحی شده و پاریس در حد قابل قبولی در بازی قرار دارد، گرافیک بازی فانتزی است و سعی کرده برای سنین کودکان و نوجوانان جذاب به نظر برسد.
صداگذاری بازی ساده است اما وقتی که دختر را کنترل میکنید، صداگذاری به شما کمک میکند که حس و حال متفاوتی در پاریس داشته باشید.

جنبه های مثبت بازی
مراحل بازی تنوع زیادی دارند و شخصیت پردازی بازی به خوبی هرچه تمام تر انجام شده، این عنوان یکی از بهترین بازی های سبک رانر است که میتوانید برای کودکتان دانلود کنید.

جنبه های منفی بازی

در بازی گاهی باگ های عجیب و غریبی می بینید که خیلی کم پیش می آیند اما تجربه باگ باعث میشود که حس خوبی نداشته باشید، مدل های سه بعدی هم گاهی به ظرافت طراحی نشده اند.

در بازی میتوانیم از هر دو شخصیت استفاده کنیم؟

امکان استفاده از شخصیت های مختلف در بازی وجود دارد، شما میتوانید شخصیت هایتان را شخصی سازی کنید و لباس های مورد علاقه خودتان را به تن آنها بپوشانید.

چطور قهرمانان بیشتری داشته باشیم؟

در حال حاضر قهرمانان مختلفی در بازی وجود دارند، سازندگان به مرور زمان و با عرضه انیمیشن این بازی، شخصیت های گوناگونی را در آپدیت های بازی اضافه میکنند.

آیا این بازی نسخه دوم هم دارد؟

این عنوان به صورت رسمی برای دختر کفشدوزکی منتشر شده است، مراحل بازی در این نسخه محدود هستند، اگر بازی را تمام کرده اید، می توانید نسخه دوم بازی با نام Subway Lady v2.0 Girl Cat را دانلود کنید.

Bugs fixes for undisturbed hours of fun
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟