خانه بازی تفننی
My Talking Hank

My Talking Hank

هانک سخنگو

تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۴۵۷
حجم۹۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Outfit7 Limited
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏اگر از علاقمندان به بازی های My Talking Tom و My Talking Angela بوده اید باید به شما بگوییم که یک بازی جذاب دیگر انتظار شما را می کشد. My Talking Hank نام بازی جدیدی است که برای شما آورده ایم. هنک نام یک سگ کوچولو است که تمام مسئولیت های آن از جمله غذا دادان، مراقبت کردن و .... بر عهده شماست.
‏ از هنک کوچولو مراقبت کنید و شک نکنید که او تبدیل به حیوان مورد علاقه شما خواهد شد. شما می توانید از او عکس بگیرید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این بازی علاوه بر سرگرم کردن شما نکات آموزشی بسیار زیادی نیز در مورد نگهداری از حیوانات دارد که می تواند برایتان بسیار جذاب و کاربردی باشد.
‏ این بازی همچنین ویژگی های جذابی نیز دارد که برخی از آن ها عبارتند از: محیط بسیار جذاب بازی که در جزایر هاوایی اتفاق می افتد. داستان های جذابی که برای هنک کوچولو اتفاق می افتد و بدون شک حسابی شما را می خنداند. امکان عکس گرفتن از هنک نیز دیگر قابلیتی است که می توانید از آن برای تقسیم کردن لحظات بامزه با دیگران استفاده کنید.
Bug fixes and minor gameplay improvements.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟