استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Remote Control for all TV - Al

Remote Control for all TV - Al

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۷
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Demetris Apps
‏‏کنترل از راه دور همه تلویزیون یک کنترل از راه دور جهانی است که تقریباً از تمام مارک های محبوب مدل های تلویزیون هوشمند پشتیبانی می کند. کنترل از راه دور تلویزیون همه عملکردهای کنترل تلویزیون را برای کنترل تلویزیون های هوشمند با رابط کاربری شگفت انگیز ارائه می دهد.
‏این کنترل از راه دور تلویزیون را امتحان کنید تا تلفن هوشمند خود را به کنترل از راه دور جهانی تبدیل کنید. همه کنترل از راه دور تلویزیون شامل مارک های تلویزیونی پیشرو مانند کنترل از راه دور تلویزیون سامسونگ، کنترل تلویزیون سونی، کنترل از راه دور تلویزیون ویزیو، کنترل از راه دور تلویزیون ال جی و غیره در برنامه کنترل از راه دور است. برنامه کنترل از راه دور بر روی گوشی های هوشمند مجهز به بلستر مادون قرمز (IR) بهترین کار را انجام می دهد.
‏استفاده از کنترل از راه دور بسیار آسان است و با کنترل از راه دور تمام تجهیزات الکترونیکی شما مانند کنترل از راه دور تلویزیون را به عنوان یک کنترل از راه دور جهانی کنترل می کند.
‏این کنترل از راه دور همه تلویزیون شگفت انگیز را امتحان کنید تا دستگاه اندرویدی خود را به یک کنترل از راه دور تلویزیون جهانی تبدیل کنید. All Remote Controller به سرعت کنترل از راه دور تلویزیون شما را پیکربندی می کند تا بتوانید به راحتی عملکرد تلویزیون هوشمند تلویزیون خود را با تمام کنترل از راه دور تلویزیون متصل کرده و از آن استفاده کنید. کنترل از راه دور تلویزیون موبایل اندرویدی شما را به کنترل از راه دور شبیه سازی می کند
‏تمام کنترل از راه دور تلویزیون دقیقاً مانند کنترل از راه دور واقعی شما کار می کند. این کنترل از راه دور تلویزیون برای همه تلویزیون ها تقریباً از هر مارک و مدل تلویزیون هوشمند پشتیبانی می کند. کنترل از راه دور تلویزیون در گوشی های هوشمند مجهز به سنسور بلستر مادون قرمز (IR) بهترین عملکرد را دارد. استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون برای کنترل انواع تلویزیون همیشه خوب و آسان است. حالت عملکرد کنترل از راه دور دقیقاً مشابه کنترل از راه دور تلویزیون است.
‏ویژگی های کنترل از راه دور همه تلویزیون:
‏هر کار اصلی کنترل از راه دور خود را مانند کنترل از راه دور کنترل کنید. روشن، خاموش، بی‌صدا، کانال، صدا، و غیره کنترل
‏کلیه تجهیزات الکترونیکی مانند تلویزیون، AC، ستاپ باکس، دی وی دی، پروژکتور و غیره.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نیما صفری
٦ بهمن ١٤٠١

بدرد نمیخوره 🤬😡

۰ ۱
Ali_.
٩ آبان ١٤٠١

واسه استار ست که نداره😐😑

۱ ۱
عشق فقط استقلال
١٤ فروردین ١٤٠٠

اصلا به درد نمیخوره نصب نکنید 1ستاره زیادشه

۵ ۵

دیگران نصب کرده‌اند