استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
TV Remote Control for Samsung (IR - infrared)

TV Remote Control for Samsung (IR - infrared)

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۰-release
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۸۹
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Backslash
‏‏این برنامه کنترل برای تمام تلویزیون های سامسونگی است که از سال 2007 تا به الان تولید شده اند. تفاوت این برنامه با دیگر برنامه ها در این است که این ریموت دقیقا مانند کنترل های مادون قرمز کار می کند. از نظر ظاهری هم طرح کنترل دقیقا مطابق سری J تلویزیون های سامسونگ است. پس نیازی به یادگیری نحوه استفاده از برنامه نیست؛ کافی است آن را نصب کرده و مثل کنترل تلویزیون خود از آن استفاده کنید.
‏ نحوه استفاده:
‏ شما باید مادون قرمز گوشی خود را به سمت تلویزیون بگیرید تا به مادون قرمز تلویزیون متصل باشد. ( برد مادون قرمز تلویزیون معمولا از 3 تا 15 فوت شعاع دید است)
‏ اگر گوشی روی حالت ذخیره باتری باشد و یا باتری آن کم باشد ممکن است سیگنال ضعیفی داشته و درست کار نکند.
‏ ویژگی ها:
‏ پشتیبانی در تمام گوشی ها: Galaxy series S4, S5, S6, S6 Edge, Note3, Note 4, Tab4, Mega, HTC One series (M7/M8/M9) running on original ROM, LG G3 Stylus, G5, Xiami Redmi Mi and Note series, بسیاری از گوشی های Honor phones, TCT / Alcatel I221 و تبلت های لنوو
‏ توجه: این برنامه به سامسونگ و دیگر توسعه دهندگان وابسته نیست.
‏ ممنون از اینکه با ما همراه هستید!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
- Bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده