خانه برنامه آب و هوا
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۷۱
تعداد نظرات۳۱
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده greatUsoft (weather, recorder, photo)
‏‏پیش بینی آب و هوا اطلاعات دقیق آب و هوا را به شما اطلاع می دهد.پیش بینی آب و هوا برای زندگی بسیار مهم است. با داشتن یک کانال آب و هوایی قابل اعتماد ، شما اطلاعات آب و هوارا برای تهیه برنامه خود خواهید داشت.هوا امروز چطوره؟ برنامه پیش بینی آب و هوا پاسخ صحیحی به شما می دهد. آب و هوا امروز به صورت ساعتی به روز می شود. برنامه پیش بینی آب و هوا همچنین یک گزارش آب وهوا درباره وضعیت آب و هوای فردا ، وضعیت آب و هوای امروز، همچنین پیش بینی وضعیت هوا 10 روز دارد با پیش بینی هوا می توانید آب و هوای مکان خود راببینید و همچنین می توانید از آب و هوای بسیار ریز نقاط جهان مطلع شوید. اگر در نیویورک هستید ، می توانید آب و هوای لندن ، هوای پاریس ،هوای سانفرانسیسکو ، هوای هیوستون را مشاهده کنید
‏استفاده از برنامه آب و هوا بسیار آسان است. لطفاًبرنامه را باز کنید ، مکان را فعال کنید سپس پیش بینی هوا شناسی را در مکان فعلی خود دریافت می کنید.سپس گزارش هوا پیش بینی وضعیت هوا ، مشاهدات هوا برای همه مکانهای جهان را فراهم می کند، پیش بینی آب و هوا به طور خودکار آدرس شما را جستجو می کند ، شما می توانید واحد دما را سانتیگراد یا فارنهایت انتخاب کنید.اطلاعات زیادی در پیش بینی های هواشناسی وجود دارد که شامل فشار اتمسفر ،وضعیت آب و هوا ، فاصله دید ، رطوبت نسبی ، بارش در نقاط مختلف ، نقطه شبنم ،سرعت و جهت باد ، علاوه بر پیش بینی آینده ده روز ، همچنین پیش بینی ساعتی هوا است. دما ، رطوبت ، فشار ، نیرویباد و جهت باد همه در این برنامه آب وهوا است.
‏برنامه آب و هوا دارای ویژگی های بسیاری است:- رایگان. این یک کانال رایگان آب و هوا ، هوا است شبکه- جهانی شما می توانید هوا را در هر مکانی که دوست دارید مشاهده کنید ، مانند: آب و هوای لندن ، هوای پاریس ، گزارش سان کامل. تمام اطلاعات آب و هوا را نمایش می دهد:زمان مکان ، دما ، فشار جو ، وضعیت آب و هوا ،فاصله دید ، رطوبت نسبی ، بارش در واحدهای مختلف ،هوای فرانسیسکو ، هوای هوستون نقطه شبنم ، سرعت و جهت باد- پیش بینی وضع هوا به صورت رایگان: این برنامه آب وهوا و آب و هوا روزانه ، پیش بینی های ساعتی آب و هوا و پیش بینی های ماهانه هوا را ارائه می دهد.در همین حال ، پیش بینی آب و هوای سفر بین ایالتی و پیش بینی وضعیت هوا و باد را نیز فراهم میکند.- امروز ، فردا ، 3 روز بعد ، 7 روز بعد.آب و هوای امروز ، هوای فردا ، ... هوای ساعتی در هر ساعت.
‏- تشخیص خودکار مکان توسط شبکه یا GPS.- گزارش های هواشناسی را در چندین مکان اضافه وپیگیری کنید- اطلاعیه های هواشناسی به روزرسانی هشدارها و هشدارها رابه شما نشان دهد ، اگر دوست ندارید می توانید آن را غیرقابل مشاهده کنید اگر در شهر بزرگی مانند نیویورک ، لندن ، پاریس زندگی میکنید نیازی به فعال کردن GPS ندارید ، این برنامه می تواند مکان مناسب را از طریق شبکه شناسایی کند و دقیقاً اطلاعاتی را در مورد چنین شهرهایی ارائه دهد.لطفا برنامه پیش بینی آب و هوا را بارگیری کنید ،اگر پیشنهادی دارید لطفا به من اطلاع دهید.
Fix ads problem
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟