خانه برنامه آب و هوا
AccuWeather: Weather alerts & live forecast radar

AccuWeather: Weather alerts & live forecast radar

هوا‌‌شناسی آکو: گزارش روزانه و زنده

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱,۴۳۴
حجم۸۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده AccuWeather
پیشرفت برنامه های اندرویدی در سال های اخیر، گسترش کاربرد آن ها در زمینه های مختلف را در پی داشته است. اپلیکیشن های اندرویدی اکنون در اکثر زمینه های تخصصی و عمومی بخش از زندگی روزانه افراد شده اند. یکی از این بخش ها هم حوزه هواشناسی است که در گذشته اطلاعات آن تنها توسط رادیو و تلویزیون اعلام می شد، امروز اما شما تنها یک اپلیکیشن تا دریافت جزئی ترین اطلاعات هواشناسی مثل دما و بارش در روزهای آتی فاصله دارید. در میان انبوه اپلیکیشن های اندرویدی که اطلاعات هواشناسی را به شما ارائه می دهند، بدون شک شما به دنبال دقیق ترین آن ها هستید. برنامه Accuweather یکی از دقیق ترین اپلیکیشن های هواشناسی است که طیف وسیعی از اطلاعات را به شما ارائه می دهد.
‏ شما هرجا که باشید تنها می بایست موقعیت مکانی خود را فعال و اجازه دسترسی به آن را به برنامه بدهید. اطلاعاتی مثل آفتابی یا ابری بودن هوا، دما، میزان رطوبت و سرعت باد در همان نگاه اول قابل مشاهده است. همچنین باید گفت که این اطلاعات از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانید کاملا به آن ها اعتماد کنید. در بخش های دیگر، اطلاعات جزئی تر و کاربردی تر هم می شوند. به طور مثال در قسمت Looking Ahead شما میتوانید هشدار هایی مثل آلودگی هوا و خطر آن برای اقشار آسیب پذیر را ببینید یا اگر به گرد و خاک حساسیت دارید، این برنامه شما را از میزان گرد و خاک موجود در هوا آگاه  میکند تا بر اساس ان تصمیم بگیرید.
‏ در بخش ساعتی (Hourly) و هفتگی (Weekly) نیز شما می توانید وضعیت آب و هوا را به تفکیک ساعت و روزهای هفته مشاهده کنید که این بخش هم مانند قسمت پیش بینی زنده و لحظه ای از دقت بسیار خوبی برخوردار است. معمولا علاوه بر اعلام درجه هوا و میزان رطوبت، وضعیت هوا را طی یک جمله کوتاه نیز اعلام میکند تا اگر وقت توجه به اعداد و ارقام را ندارید با خواندن یک جمله کوتاه از وضعیت آب و هوا به طور کلی مطلع شوید.
‏ یکی از ویژگی های جالب و البته بسیار کاربردی این برنامه، هشدار درباره بادهای سنگین و طوفان های احتمالی است که به شما کمک می کند که هم برنامه ریزی صحیح تری داشته باشید و هم وسایل لازم برای آب و هوای مورد نظر را همراه خود ببرید. همچنین لباس های مناسب آب و هوا را هم به شما پیشنهاد می دهد. البته این را هم باید گفت که راهنمایی های این برنامه به زبان انگلیسی هستند و شاید کمی برای کاربرانی که با زبان انگلیسی آشنایی ندارند مشکل ساز شود اما سایر ویژگی های آن به قدری کاربردی هستند که بشود از این ایراد جزئی چشم پوشی کرد.
‏ نکته منفی دیگری که در مورد این برنامه و البته سایر اپلیکیشن های پیش بینی وضعیت آب و هوا وجود دارد، دقت نسبتا پایین در پیش بینی میزان و زمان بارندگی هاست. البته باید این موضوع را هم در نظر داشت که پیش بینی بسیار دقیق تقریبا امری غیرممکن است و شاید انتظار آن از برنامه های اندرویدی نیز منصفانه نباشد.
‏ به طور کلی یکی از دقیق ترین برنامه های اندرویدی پیش بینی وضعیت آب و هواس که اطلاعات کاربردی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد تا برنامه ریزی دقیق تری برای روز یا حتی هفته خود داشته باشید.
ویژگی های این برنامه:
‏• پیش بینی زنده و لحظه ای وضعیت آب و هوا
‏• نمایش میزان رطوبت
‏• امکان مشاهده سرعت باد
‏• هشدار وضعیت آلودگی هوا
‏• هشدار میزان گرد و خاک
‏• مشاهده وضعیت هوا به تفکیک روز و ساعت
‏• نمایش وضعیت بارندگی ها
‏• مشاهده اخبار و ویدیوهای هواشناسی
‏• امکان مشاهده وضعیت آب و هوا تا 15 روز
‏• ویجت زیبا و کاربردی

نسخه Platinum چیست؟

این برنامه نسخه پیشرفته و بدون تبلیغات برنامه اصلی است که ویژگی هایی مثل پیش بینی وضعیت هوا تا 25 روز آینده را دارد.

آیا برنامه فارسی می شود؟

خیر. زبان این برنامه به همراه توضیحات و نام مکان ها کاملا انگلیسی است و امکان تغییر آن وجود ندارد.

آیا اپلیکیشن پیش بینی هواشناسی آفلاین است؟

خیر. این برای استفاده از قابلیت های این برنامه نیاز به اتصال به اینترنت دارید.

- Identify incoming AccuWeather notifications with a new and unique sound
- Control how you want to receive notifications for Breaking News & Updates
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟