خانه برنامه کاربردی
نسخه۲.۳.۰
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۱۰
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵۶
تعداد نظرات۹
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده Devexpert.NET

‏‏ابزار باتری و ویجت برای آندروید، برنامه محافظتی قدرتمند برای نظارت و بهینه سازی باتری شما، این برنامه اطلاعات باتری را فراهم می کند که به شما امکان کنترل میزان مصرف تان را می دهد، با سه ویجت که می تواند روی صفحه نمایش شما تنظیم شود، پس زمینه ویجت می تواند به رنگ کامل شفاف و قابل تنظیم، تنظیم شود، این برنامه به شما امکان می دهد تا باتری را در نوار وضعیت نمایش داده و گزینه ای برای مخفی کردن آن داشته باشید.

‏این برنامه همچنین زمان صرف شده برای شارژ و یا تخلیه را برآورد می کند، زمان برآورد شده با توجه به میزان مصرف تان است؛ بنابراین، بر اساس مصرفی که دارید، متفاوت خواهد بود.

‏زمان تخمین بلافاصله ظاهر نمی شود، برنامه نیاز به زمان زیادی دارد تا بتواند میزان مصرف انرژی تان را کنترل کند و بتواند زمان برآورد شده را تخمین بزند.

‏و در حال حاضر با آخرین نسخه، شما می توانید حالت صرفه جویی شخصی خود را فعال کنید و میزان مصرف تان را با ابزارهای بهینه، بهینه سازی کنید. هر دو ویژگی از تنظیمات قابل تنظیم هستند.

‏امکانات:

‏این برنامه اطلاعات زیر را نمایش می دهد:

‏- سطح باتری با شماره و نماد باتری.

‏- وضعیت باتری.

‏- دمای باتری در هر دو 'سانتیگراد' و 'فارنهایت'.

‏- زمان تخمین زده شده برای حالت شارژ یا تخلیه.

‏- تکنولوژی باتری

‏- سلامت باتری.

‏- ولتاژ باتری.

‏- مشخصات توان با گراف.

‏- شارژ جریان الکتریکی برای طیف گسترده ای از تلفن های همراه.

‏- دکمه ای که شما را به صفحه تنظیمات باتری هدایت می کند.

‏- صرفه جویی در مصرف انرژی قابل برنامه ریزی

‏- صرفه جویی در باتری با ابزارهای بهینه سازی، شما می توانید گزینه های بهینه سازی را از تنظیمات، تنظیم کنید

‏- وضعیت Wi-Fi، بلوتوث، اتصال داده، ارائه دهنده GPS، روشنایی، زمان نمایش صفحه، نقطه اتصال (hotspot) شخصی، چرخش، همگام سازی اتوماتیک و حالت هواپیما هوا را کنترل می کند.

‏* توجه: در اولین استفاده، برنامه نیاز به تجزیه و تحلیل 2٪ از مصرف باتری به منظور برآورد هوشمندانه دارد.

Bug Fixes
Performance improvement
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟