استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Kaspersky Battery Life: Saver & Booster

Kaspersky Battery Life: Saver & Booster

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۲.۴.۱۶۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۷
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۷
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Kaspersky Lab Switzerland
‏‏افزایش عمر باتری تلفن همراه - برای هر شارژ ... با برنامه رایگان باتری ما باتری
‏در حال حاضر، می توانید عمر باتری موبایل را افزایش دهید ... زمان کمتری را با دستگاه اندرویدی خود متصل به شارژر باتری آن ... و از زندگی تلفن همراه خود بیشتر - بدون نگرانی های ثابت در مورد سطح باتری کم.
‏Kaspersky Battery Life یک ابزار صرفه جویی در باتری است که به شما کمک می کند که عمر باتری تلفن همراه خود را برای گوشی های آندروید و قرص خود را افزایش دهید. این برنامه به طور خودکار هر برنامه ای را که در دستگاه شما اجرا می شود نظارت می کند ... به شما اجازه می دهد تا بدانید که برنامه ها انرژی بیشتری مصرف می کنند ... به شما می گوید که چند دقیقه عمر باتری را ترک کرده است ... و به شما کمک می کند تا برنامه های غیر ضروری را خاموش کنید.
‏صرفه جویی در باتری که شما را کنترل می کند
‏هر برنامه ای که در دستگاه شما اجرا می شود، به طور پیوسته نظارت می شود - حتی برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند. شما می توانید هر برنامه ای که انرژی بیش از حد مصرف می کند را متوقف کنید - در حالی که برنامه های مورد علاقه خود را در حال اجرا نگه دارید. با عمر باتری کسپرسکی، می توانید زمان بیشتری را با چیزهایی که میخواهید انجام دهید صرف کنید و زمان کمتری در مورد سطح باتری کم مصرف کنید.
‏به دنبال برنامه های گرسنه است
‏اگر یکی از برنامه های شما به طور ناگهانی شروع به استفاده از انرژی بیشتری از آنچه معمولا انجام می دهد، هشدار خودکار را دریافت خواهید کرد - بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این برنامه را متوقف کنید.
‏پیش بینی دقیقتری از عمر باتری به شما می دهد
‏از آنجا که عمر باتری Kaspersky به طور مداوم نظارت بر مصرف انرژی هر برنامه است، آن را تماشای بسیار نزدیک در سطح باتری دستگاه خود را نگه می دارد ... به شما یک پیش بینی دقیق تر از مقدار باتری در باتری دستگاه خود را - در ساعت ها و دقیقه است.
‏افزایش عمر باتری تلفن همراه برای دستگاه های آندروید خود را ... دریافت باتری کسپرسکی - برنامه صرفه جویی در باتری رایگان.
‏در حال حاضر آندروید 7.0 پشتیبانی نمی شود
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
With this release, the app now is compatible with Android 12.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده