استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman Base Jumper 2

Stickman Base Jumper 2

نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۰/۰۵
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۰۸
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Djinnworks GmbH
‏‏سری دوم بازی Stickman Base Jumper می تواند لبخند را بر چهره هر بازیکنی نقاشی کند. موضوع بازی سقوط آزاد با چتر نجات است که از روی پشت بام های برج های مرتفع صورت می گیرد. باید فاصله طولی، ارتفاع و سرعت جهش خود را به گونه ای تنظیم کنید که در محدوده ای از پیش تعیین شده فرود آیید. با فرود آمدن در مرکز این محدوده هر سه ستاره مرحله را دریافت می کنید و به استیج بعدی راهی می شوید. سری بازی های استیکمن در موضوعات، گیم پلی ها و سبک های بسیار متنوعی عرضه شده اند و تا به امروز تمامی نسخه های آن با استقبال بینظیر کاربران مواجه شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏این بار استیکمن مشهور سقوط آزاد را سوژه سرگرمی خود قرار داده است و قرار است که در سری دوم، با گرافیک بهتر، فیزیک حرکتی جذاب تر و مراحل سرگرم کننده تر شما را مجذوب خود نماید. موفقیت در چالش های بازی به قدرت تخمین زدن، دقت و زمانبندی شما گره خورده است تا از شما یک چتر باز حرفه ای بسازد! از گیمپلی که بگذریم در انتهای مراحل با اطلاعات جالبی از جمله حد اکثر سرعت سقوط، سرعت فرود، ارتفاع پرش و سرعت در لحظه پریدن مواجه می شوید که در نوع خود جالب هستند.
‏نکته ای که بعد از چند مرحله متوجه خواهید شد؛ دوربین نمایشی متغیر در حین پرش است. این احتمال وجود دارد که بعد از پرش رفتار همیشگی دوربین را نبینید و حالت نمایش به صورت اکشن در آید که جذابیت بازی را فوق العاده بیشتر کرده است. 45 مرحله سقوط آزاد را از روی سکو های پرش متنوع و جالب تجربه می کنید که در هر کدام با موانع مختلف و برخورد های استخوان شکن مواجه می شوید. همچنین بخش چند نفره این امکان را برای شما فراهم می کند که به همراه اطرافیان خود سرگرم چالش های بازی شوید.
Various level improvements
New achievements
Various fixes

نظرات و امتیاز ها

۲۰۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر NothingNT1386
١٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ سرگرم کننده و باعث میشه تمرکزمون بیشتربشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر بهنیا
١٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ گرافیک عالی ‏✗ سخت عالی ولی سخت

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر paya
٣٠ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خوب بود ولی اگه میشد تو بازی حرکت کرد خیلی خوب میشود ❤❤ ‏

میپسندم۸ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده