استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Call of WW2 Frontline Duty OPS

Call of WW2 Frontline Duty OPS

نصب در حال دریافت
نسخه۶۰۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۳
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۲۹
حجم۱۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Arcade Games Emu
‏‏Call of WW2 Frontline: Shooting Duty - world war modern
‏یک دور تیراندازی رایگان در 2020 است، شوتر جنگ جهانی بهترین بازی تجربه رایگان فعالیت است که دارد نیروهای ویژه بسیار آماده.
‏شما جنگی جهانی هستید که توسط سربازی به نام noses of dark شروع می‌شود که باید با استفاده از تفنگ‌های تیرانداز ماهر و سلاح‌های قدرتمندی مانند بازوکا و میدان‌های جنگ تاریکی در جنگ جهانی، کارهای اساسی را انجام دهد.
‏شما باید با تانک های قریب به اتفاقی که در حال پایان دادن به بازی های هلیکوپتری هستند مقابله کنید. این مسابقه تیراندازی به صورت چندنفره بازی تیراندازی با FPS، مشکلات در سطوح پر دردسر و موقعیت‌های بازی تیراندازی متزلزل است.
‏شما باید با حملات بی رحمانه تاریکی و حملات خیره کننده چشمان دشمنان خود مقابله کنید، این مسابقه تیراندازی رایگان در کلاس جهانی با بهترین طرح های سه بعدی بازی های اسلحه گرم شهری است.
‏موقعیت‌های این بازی به موقعیت‌های واضح بستگی دارد جنگ جهانی 2، این واقعیت آن را به بهترین بازی فعالیت‌های جنگ جهانی 2 تبدیل می‌کند که دارای میدان‌های نبرد وحشی بدون آتش است.
‏کشور شما دچار مشکل شده است، زیرا به شدت تحت تأثیر نظامیان قرار گرفته اید، شما آخرین انتظار در حال حاضر هستید، شما وسایل نقلیه نظامی بدون تخلیه را در نزدیکی خود با سلاح های تخصصی تسلیحات سنگین دارید، شما یک حمله را طراحی خواهید کرد. با استفاده از تمام اموال و دارایی های هوایی خود در جنگ جهانی مدرن.
‏شما باید سیستمی بسازید تا تانک ها و هلیکوپترهای دشمنان خود را قبل از اینکه حمله شما را مطیع به نظر برسانند، منهدم کنند. شما کماندوی نیروهای ویژه هستید، از جلو در منطقه جنگی پایانی رهبری می‌کنید، حمله خود را برنامه‌ریزی می‌کنید و پس از آن حمله اسلحه‌ای را همین الان شروع می‌کنید.
‏از همه سلاح های جنگ جهانی استفاده کنید زیرا در ضروری ترین خطوط مقدم هستید. از تمام توانایی های خود به عنوان یک کماندوی نیروهای ویژه استفاده کنید.
‏FIRE WAR SHOOTER FREE DUTY، این یک بازی است که به نام چینی آن 坦克、射击、二战 و 自由之战 است. انجام بازی فعالیت نظامی با تفنگدار متخصص جنگ شهر WW2 مجاز است. شما در حال حاضر از سلاح های جنگی خود برای نبرد با دشمنان استفاده خواهید کرد. درگیری را شجاعانه بپذیرید. ارضای تمام تکالیف نظامی در حال حاضر بازی. شما در تاریکی منطقه، ماموریت های نظامی جذاب و جذاب استالینگراد خواهید داشت. ماموریت ها را برای تهیه سکه و تزئینات کامل کنید. قلعه های دشمن را ویران کنید و از اردوگاه و سربازان خود محافظت کنید.
‏Shooter Duty یک بازی تیراندازی است که گروه آتش نشانی دارد. شما نبردهای گروهی حماسی را در نزدیکی با ماموریت های تخصصی تسلیحات سنگین افسانه ای خواهید داشت. شما در میدان های نبرد تیراندازی با طوفان متخصص سلاح های سنگین تانک ها و هلیکوپترها مقابله خواهید کرد. شما نیز حملات هوایی هواپیماها را خواهید داشت، بنابراین از آنها زیرکانه استفاده کنید.
‏می توانید با حالت های مختلف بازی از ماموریت های ضد حمله قدردانی کنید. این رایگان است برای بازی تیراندازی جدا شده با سلاح های امروزی از جمله تفنگ های تهاجمی، سلاح های گرم تیرانداز متخصص، سلاح های خودکار و سلاح های گرم. سلاح‌های ظالمانه مانند حملات هوایی، بازوکا، پرتابه‌ها و راکت‌اندازها، انبارهای سلاح. قدردان بهترین بازی تیراندازی باشید.
‏‏رفع اشکالات
‏افزودن حالت جدید black ops
‏تغییر پوسته سلاح برای حالت عکسبرداری فریم بر ثانیه

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اسم میخای چیکار؟
٨ فروردین ١٤٠٢

بد ترین بازی دنیا 😵😵😵😝😝دانلود کنی اینترنتت حدر میشه ک...شعره فقط

۲۳ ۸
امیر سالار جانباز
٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ امیر سالار جانباز ‏✗ امیر سالارجانباز خوبه

۹ ۳۰
amir124340
٢٧ اسفند ١٤٠١

گول عکس شو نخورید ولی در کل بازی خوبی

۳۰ ۲۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده