استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Battle Prime

Battle Prime

بتل پرایم - اوج نبرد

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۳۰
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۷۶۴
حجم۹۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Press Fire Games
‏‏Prime یک تیرانداز چند نفره سریع شخص سوم است که دارای گرافیک سطح کنسول در دستگاه تلفن همراه شما است. این شبیه ساز نبرد تاکتیکی بر قهرمانان ابرقدرتی با توانایی های منحصر به فرد ، زرادخانه نیرومند و عملکرد فوق العاده آدرنالین متمرکز شده است.

ویدئو معرفی بازی

‏ شبیه سازی جنگ نسل بعدی از قبل آغاز شده است - زمان آن رسیده است که به نبرد بپیوندید! اول اعتصاب کنید ، دشمنان خود را بکشید ، زنده بمانید ، پاداش بگیرید و به همه کسانی که جالبترین نخست وزیر در میان رده ها هستند نشان دهید!
‏ ویژگی های خود را انتخاب کنید
‏ شیرجه رفتن به شبیه سازی نبرد ، انتخاب یکی از نمایندگان نخست - مبارزان نهایی با توانایی ها و سبک های بازی منحصر به فرد. یک اسلحه با کالیبر بزرگ را مجهز کرده و یک نیروی آتش نشانی گسترده را رها کنید ، با آسیب های ویرانگر مواجه شوید یا با سرعت فلش مقابله کنید و مخالفان را با چشم بر هم بزنید: قهرمانی را که دوست دارید بیشتر انتخاب کنید ، وارد میدان نبرد شوید ، حمله کنید ، شلیک کنید و لذت ببرید. پیروزی شما در بازی های به یاد ماندنی و تماشایی!
‏ عضویت در BATTLE
‏ نبردهای سریع آنلاین مستقر در تیم در انتظار شما هستند! با دوستان خود در میادین تیم عضو شوید و در مقابل دشمنان مشترک شانه به شانه بایستید و نمایندگان نخست وزیر را به روشهای استراتژیک ترکیب کنید تا به یک نیروی غیرقابل توقف تبدیل شوید! و آزادی برای جابجایی بین نمایندگان نخست وزیر در Respawns به شما امکان می دهد تاکتیک ها را در پرواز ، ضدحمله و پیروزی تغییر دهید!
‏ پاداش گرفتن
‏ هر پیروزی شما را نه تنها به عنوان جالبترین نماینده نخست وزیر بلکه به جوایز جدید نزدیک می کند ... تعداد زیادی از جوایز جدید! خود را در نبردها و ماموریت های Battle Pass کامل در فصول ثابت کنید تا جوایز انحصاری را کسب کنید ، شامل نمایندگان جدید Prime و اسلحه های تیراندازی جدید!
‏ استفاده از گرافیک
‏ قدرت هیجان انگیز موتور پیشرفته تلفن همراه خود دارای گرافیک عکس واقع گرایانه ، قهرمانان دقیق ، اسلحه ها و نقشه ها در دستگاه های برتر است. این بالاترین استاندارد غوطه وری را در دنیای قابل توجه Battle Prime ارائه می دهد!
- Join the “Thunderbird” Operation. Play, level up Battle Pass, and earn rewards!
- JUMPER and GLITCH — 2 new Primes join the fight.
- Reworked progression system, as well as all-new upgrades for Primes and Weapons.
- Referral program: invite your friends and receive more prizes.
- New Battle Mode GUNPLAY.
- More cool skins for Primes and weapons.
- Interface and gameplay improvements.
- Various bug fixes and optimizations.

نظرات و امتیاز ها

۷۶۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
دوزدختر گیگاچد🦥🔪
دیروز

این کجا کالاف کجا لگ و باگ++++ درکل اکی نی🦥🔪

۲ ۳
ممد
٤ روز پیش

✓مثه کالافه ✓به درد گوشیای ضعیف میخوره ✓باتاش اکثرا نوب نیستن ✓مصرف نتش از کالاف کمتره ×توش دیتا داره باید دانلود کنید ×بعد دانلود باید با gearup booster واردش بشید ×بتل‌ رویال نداره در کل بازی خوبیه ولی به کالاف نمیرسه

۱۵ ۸
محمدمهدی
٥ روز پیش

خیلی دیتاش دیر دانلود میشه ولی بازی خوبیه فقط حجم بالایی داره

۱۱ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید