خانه بازی ورزشی
Madden NFL Mobile Football

Madden NFL Mobile Football

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۴۵
تعداد نظرات۱۰۰
سازنده ELECTRONIC ARTS
نسخه۶.۴.۱
حجم۹۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۲/۱۶
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏به یک GM مورد علاقه خود در فوتبال تبدیل شوید و تیمی از ستاره ها و افسانه های NFL را انتخاب کنید. در هر زمان و هر مکان با رویدادهای روزانه زنده، چالش های سر به سر، فصل ها و لیگ های جدید طراحی شده در این بازی بازی کنید. این اقدام معتبر NFL است که شما در تلفن همراه هرگز ندیده اید.

‏تیم خود را از ستاره ها و قهرمانان برتر بسازید
‏NFL مورد علاقه خود را انتخاب کنید و GM شوید. تیم خود را با ستاره های فعلی مانند راب گرونکوفسکی و آنتونیو براون یا افسانه های پرفروش مانند جری رایس انتخاب کنید. پیش نویس NFL واقعی از گذشته و حال با باز کردن بسته ها، و یا از طریق خانه حراج انتخاب کنید. استراتژی خود را توسعه دهید، فهرست خود را ارتقا دهید، و تیم خود را در زمینه برای رقابت با دوستان خود بیاندازید.

‏بازی را برنده شوید، این راه شما است
‏برو بزرگ شو یا به خانه در حالت واقعی 16 فصل بازی کن. کارفرمایی باشید و برای پایان دادن به منطقه با ویژگی جدید تقلید شوید یا نمره TD را به عنوان گیرنده مورد علاقه خود در مسیرهای عبور دهید. رقابت در برابر دوستان و رقبا در حالت سر به سر و نبرد آن را برای شکوه gridiron است. پیوستن به یک لیگ که تمرکز شما را برآورده می کند، صرفا به دست آوردن دستاوردها به عنوان یک گروه، و یا گرفتن لیگ های دیگر در مسابقات. به علاوه، چالش های خود به خودی خود را در هر حالت برای پاداشهای افزایش یافته بازی کنید.

‏بازی های خود را در رویدادهای زندگی روزمره به ارمغان بیاورید
‏Madden NFL Mobile شما را به NFL متصل می کند هر روز، در تمام طول سال. فورا به سرگرمی، چالش های جدید و پاداش های باور نکردنی محدود زمانی کمک کنید هر بار که بازی می کنید. رویدادهای زنده، نمایش های در فصل، مینی بازی ها، حوادث ورزشی چند روزه و غیره - همه آنها بر اساس فصل واقعی NFL است.

‏تمام تیم را در Madden NFL Mobile به تیم خود برسانید و بهترین عملکرد را در فوتبال به دست بیاورید.
INTRODUCING MADDEN NFL MOBILE SEASON 6: Madden Futures! Pick a favorite NFL team and hit the field:

• Seasons – they’re back! Become the GM of your favorite NFL team and take them to the Super Bowl.

• Madden Masters – build an Ultimate Team of today's Superstars and yesterday's Legends as you build your dynasty.

• Field Pass – gain exclusive access through Field Pass and dominate the gridiron with all new content for this season.

Thanks for playing!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟