خانه بازی شبیه سازی
SimCity

SimCity

ساختمان سازی سیم سیتی

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۴,۵۷۸
حجم۱۳۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده ELECTRONIC ARTS
بازی های شهرسازی زیادی وجود دارد که هسته گیمپلی آن ها را ساخت و ساز تشکیل میدهد، این سبک از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و شرکت های بزرگی همچون یوبیسافت و الکترونیک آرتز بازی های ارزشمندی را در این دسته منتشر کرده اند، هم اکنون میتوانید سیم سیتی را با ترافیک نیم بها از مایکت دانلود کنید.

داستان بازی، شهردار قهرمان

شما به عنوان شهردار مسئولیت مراقبت و پیشرفت شهر را دارید، آن هم نه یک شهر معمولی بلکه یک شهر با هزاران خانه مسکونی که همگی مدرن نیستند و باید سعی کنید شهرتان را به سمت یک آرمان شهر واقع گرایانه پیش ببرید.
در این میان چالش های مدیریتی زیادی پیش رویتان قرار میگیرد و باید سعی کنید با ابزار مختلفی که در دست دارید این چالش ها را رفع کنید، بازی شهر سازی آفلاین سالهاست منتشر شده و سازندگان آن توانسته اند طی چندین سال آن را به تکامل برسانند.

گیم پلی بازی، طعم شیرین مدیریت

گیمپلی بازی بر مبنای ساخت شهر و روستا مختلف شکل گرفته و شما برای توسعه شهرتان منابع نامحدودی در اختیار دارید، هر قدر شما در مسیر ساختن درست پیش بروید شهروندان هم به شما کمک میکنند و با پرداخت مالیات باعث پیشرفت شهر میشوند، در این بازی شبیه ساز، شهردار همه کاره است و اگر اشتباهی از شما سر بزنند شهروندان دچار یاس و ناامیدی میشوند.
قابلیت ساختن انبوه و برج سازی چیزی شبیه به نسخه های مود شده است، سازندگان امکاناتی را در بازی گنجانده اند که شما را از نسخه های فرعی بازی دور کنند.
در این بازی میتوانید بناهای مختلفی بسازید و حتی محلاتی که در شهر هستند را با معماری خاص خودشان قرار دهید، مزرعه داری کنید و یا یک محله چینی ها را در گوشه ای از شهر بنا کنید.
در این بازی شاهد مکانیک های فوق العاده ای نسبت به سایر بازی ها مانند سیتی ایسلند هستیم، در بازی های مشابه گیم پلی بازی صرفا نمایشی است و شما به عنوان بازیکن قدرت عمل زیادی ندارید و بیشتر تماشاچی هستید.

گرافیک و صداگذاری

گرافیک و صداگذاری بازی چیزی فراتر از یک بازی اندروید است، وقتی که برای اولین بار این بازی در دو دهه قبل منتشر شد کسی فکرش را هم نمی کرد که تصمیم الکترونیک آرتز برای خرید استودیو سازنده، چه قدر بر روی عناصر گرافیکی و گیم پلی آن در آینده اثر گذار باشید.
این بازی شبیه سازی شهر جز برترین آثار منتشر شده در این دسته است که میلیون ها مخاطب در سر تا سر جهان دارد.

جنبه های مثبت بازی
بازی های شهرسازی معمولا حجم بالایی دارند و به خاطر جزئیاتی که دارند بسیار سنگین هستند اما در این بازی کم حجم شاهد هیچکدام از این مشکلات نیستیم و سازندگان توانسته اند بازی را به خوبی بهینه سازی کنند.
گرافیک بازی دقیقا مشابه بازی های کامپیوتری است و جزئیات ساختمان ها به خوبی طراحی شده، بافت های شهری واقعی هستند و وقتی که وارد بازی میشویم فکرنمیکنیم که این بازی صرفا از خیال سرچشمه گرفته باشد.
تمامی ویژگی هایی که در یک شهر واقعی میبینیم در بازی وجود دارد به عنوان مثال ما شاهد فرودگاه، بانک، پارک های مختلف و سایر سازه ها در شهر هستیم، به مرور زمان هم میتوانید تمامی این ساختمان ها را توسعه دهید و محدودیتی ندارید.
بازی آنقدر تنوع و جزئیات دارد که میتوانید در برخی از قسمت های شهرتان از معماری قرون وسطی استفاده کنید، تنها نکته منفی بازی در گیم پلی اینجاست که، شاهد المان های ایرانی در بازی نیستیم و این یکی از ضعف های بازی است.

جنبه های منفی بازی

اگر با دیدگاه بلاک کرفت وارد بازی شوید کمی ناامید میشود  و مکانیک های پولی بازی به مرور زمان شما را اذیت میکند، گاهی اوقات هم شما مجبور هستید برای وارد شدن به بازی اتصال اینترنت داشته باشید که این یکی از نقاط ضعف بازی است.
 

می توانیم در بازی استادیوم بسازیم؟

امکان ساخت مجموعه های بزرگ ورزشی و پارک های آبی در بازی وجود دارد، هرچیزی که در دنیای واقعی قابل ساختن باشد شما میتوانید در شهرتان (Town) آن را بسازید.

بهترین بازی های RTS ساختمان سازی و ساخت ساز کدام هستند؟

بازی های SimCity و citytopia دو بازی برتر در این سبک هستند، هر دو بازی را شرکت های نام آشنای آتاری و الکترونیک آرتز توسعه داده اند و اگر میخواهید یک بازی فوق العاده را تجربه کنید این دو بازی گزینه مناسبی هستند.

آیا در این بازی شهرسازی ایرانی داریم؟

در این بازی شاهد عناصری که ایرانی باشند نیستیم، اما در بازی هایی که توسعه دهندگان کشورمان آن را توسعه داده اند این امکانات در بازی وجود دارند، پرسیتی یک بازی شهرسازی بومی است که برای مخاطبان ایرانی توسعه داده شده است.

SimCity BuildIt travels to Rome with the new Mayor’s Pass Season. You can now bring the glory of the Roman Empire to your city with buildings such as Colosseum, Roman Forum and Pantheon. Build Ponte Milvio and see the Roman Trireme sail through the rivers and lakes.

In addition, we are bringing exciting new changes to the Contest of Mayors by introducing assignment Streaks. Participants will be able to earn bonus points for completing selected assignments in a sequence.

Happy building!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟