خانه بازی ایفای نقش
Star Wars™: Galaxy of Heroes

Star Wars™: Galaxy of Heroes

جنگ ستارگان: قهرمانان کهکشان

نسخه۰.۲۰.۶۲۲۸۶۸
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۰
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۰۱
تعداد نظرات۴۸۵
حجم۷۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ایفای نقش
سازنده ELECTRONIC ARTS
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏'حمله بصری (قابل دیدن) و همراه با ایجاد موسیقی هیجانی انگیزی که موی تنتان را سیخ می کند ، کهکشان قهرمانان باید برای طرفداران آزاد باشد' - USA Today

‏'بهترین بازی جنگ ستارگان ™ برای انتشار در دستگاه های تلفن همراه دارای حافظه ضعیف.' - Gamezebo

‏ رویاهای جنگ ستارگان خود را به عنوان مبارزه با قهرمانان مورد علاقه نیروی تاریکی و نیروی روشنی خود در سراسر مکان های شناخته شده برای تبدیل شدن به استاد واقعی در کهکشان به واقعیت پیوند دهید. جوخه رویایی خود را با استفاده از شخصیت های هر دوران، از جمله شخصیت های جدید از جنگ ستارگان ™را ایجاد کنید و سفارشی کنید: Force Awakens، Rogue One ™: a star wars story ™ و Star Wars ™: The Last Jedi ™. مشارکت در جنگ حماسی مبتنی بر نوبه خود، برخورد با کارفرمایان غول پیکر، پیشرفت شخصیت خود، و بازی خود را به سطح بعدی انتقال بده!

‏ ایجاد کمپانی نهایی
‏ رهبران شورشی؟ مهاجمان امپراتوری؟ انتخاب شماست که به عنوان سازنده تیم های روشنایی و تاریکی باشید در حالیکه شما در حال جمع آوری قهرمانان و شخصیت های دیگر از جنگ ستارگان ™ هستید. حرکت های کلیدی استراتژیک را انجام دهید و هم تیمی های خود را با توانایی های مکمل برای رفتن به جنگ با جوخه های بی نظیر انتخاب کنید!

‏تبدیل شدن به کارشناسی ارشد کهکشان
‏شکست دادن مخالفان و افزایش درجه برای شما به عنوان تسلط بر هولوگرام های کهکشانی در یک مکان دور. ارتقاء توانایی های قهرمانان خود را برای حملات قوی تر و برنده شدن بیشتر ارتقاء دهید. سپس با بازیکنان دیگر در جنگ های Cantina Squad ،منطقه پلیر علیه پلیر جوخه ها و مسابقات فصلی جوخه ها برای دستیابی به عظمت مبارزه کنید.

‏با قهرمانان قدرتمند بازی کنید
‏تصمیم گیری های هوشمندانه و تاکتیکی انجام دهید و قهرمانان خود را با زره نهایی برای تقویت آسیب رسانی های خود در جنگ کهکشانی تقویت کنید. باز کردن توانایی های سرگرم کننده برای شکست ناپذیر ساختن تیم خود به عنوان آزاد سازی توانایی حرکت دادن نیرو های مخصوص قهرمانان مانند نیروی ذهن لوک اسکای والکر ، حمله بی رحمانه شوالیه جدای آناکین ، و دیگران.

‏ شرکت در جنگ های کشتی حماسی
‏ جمع آوری ستاره های نمادین و کشتی هایی با سرمایه انبوه برای ساخت ناوگان جنگی خود. حمله به چالش های جدید، مبارزه در میان فضا، و رقابت در عرصه ناوگان برای تست مهارت های خود. جمع آوری مواد ارتقاء منحصر به فرد برای شخصیت ها، فقط به عنوان پاداش برای جنگ در کشتی در دسترس است. هر کشتی همچنین دارای خدمه خود است، با اضافه کردن قدرت های ویژه به کشتی های فردی. کاراکترهای قدرتمند برای ایجاد قوی ترین آرمادا!

‏در صف ها به سمت بالا صعود کنید
‏ با دوستان خود یورش ها را در مقابل کارفرما ها رهبری کنید و در صورت ایجاد یک انجمن قابل تنظیم، با کارفرمایان مانند Rancor و Tank AAT مبارزه کنید. همکاری با انجمن خود را در جنگ های قلمرو که در آن تمام اعضا کل مهمات خود را از شخصیت ها و کشتی ها در برابر یک میدان جنگ که در حال تحول است بی عیب و نقص آزاد می کنند. تسلط خود را هنگامی که شما در مقابل گروه دیگر برای تسخیر سرزمین ها و مدیران برتر جهانی در جنگ های سرزمین مواجه می شوند نشان دهید.

‏شرایط سرویس: http://terms.ea.com

‏ حریم خصوصی و سیاست کوکی: http://privacy.ea.com

‏ Game EULA : http://tos.ea.com/legalapp/mobileeula/US/en/OTHER/

‏برای کمک یا سوالات، از http://help.ea.com/en/star-wars-galaxy-heroes/star-wars-galaxy-heroes/ دیدن فرمایید.

‏EA بعد از اطلاعیه 30 روزه در وب سایت www.ea.com/1/service-updates ممکن است ویژگی های آنلاین به نمایش گذاشته شوند.
‏‏سلام به طرفداران کهکشان قهرمانان!
‏ ما تعدادی ترفند های جدید ساخته ایم برای افزایش تجربه خود در نبرد شرکت کنید و از پیوستن به جنگ ها لذت ببرید ! باتشکر
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟