استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۰۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۱
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده ELECTRONIC ARTS
‏‏به رویدادهای Kitty Frenzy ملحق شوید همزمان با پخش در نمایش Ellen DeGeneres ، در ستارگان جواهرگونه درخشان باشید ، یک بازی بدیع و جدید! لذت بی پایان و چالش های منحصر به فرد روزانه را در دنیایی پر از شگفتی،کشفیات و پازل های باحال تجربه کنید. الماس های برّاق را جمع کنید تا پاداش بگیرید،پیشرفت کنید وقتی به آنها بیشترین نیاز را دارید، از ایموجی های جمع کردنی پرده بردارید تا حس خود را بیان کنید، و حتی همزمان با بازی کردن، تابلوی امتیازات را کنترل کنید. دانلود رایگان!

ویدئو معرفی بازی

‏'چالش های فوق العاده را کشف کنید'
‏ستاره های جواهری با چرخش های زیبا و مسیرهای بازی ممتاز به زندگی شما می آیند. حرکت های استادانه در جریان بازی برای بهبود استراتژی بازی شما. مانور ابرهای پوشیده از الماس دورتادور تابلو،انگیزه ی برد های آبشاری. پروانه های شناور را رهایی بدهید پیش از آنکه آنها سر بخورند و به آسمان روند.
‏'دریافت کنید،جمع کنید، و ایموجی های درخشان را به اشتراک بگذارید'
‏صندوق ها را باز کنید تا ایموجی های خاص و دلپسند را نمایان کنید ایموجی هایی که با آن استایل خود را شرح دهید و پیام های شخصی بفرستید. صدها ایموجی وجود دارد تا شما همزمان با بازی کردن از آنها لذت ببرید!
‏'پیشرفت و ترقی کنید'
‏الماس های آسمانی جدید را جمع آوری کنید و از آنها برای ارتقای خودتان استفاده کنید. از معاوضه گر ستاره استفاده کنید تا محل های سخت را نشانه گیری کنید. با Scrambler تخته ی بازی را بُر بزنید تا بازی های جدید کنید. پیشرفت هایی که میخواهید، آرایش دهید، هر زمان که آنها را میخواهید و استراتژی پیشرفت خود را تکمیل کنید.
‏'آسمان شب را روشن کنید'
‏ستارگان درخشان را بدست بیاورید در هر سطحی که بازی میکنید. آنها را در حالی که صور فلکی را در آسمان تکمیل میکنند تماشا کنید و پاداش های فوق العاده را بازگشایی کنید!
‏'ستاره شوید'
‏به دنبال رقابت های دوستانه اید؟ هر سطح پیشروی خود را دارد تا پیشرفت را در روند بازی آسان کند ، با دوستان رقابت کنید و توانایی های قدرتمندتان را نمایش دهید.
‏به جایگاه درخشان خودتان بروید در این تجربه ی بازی تازه که شما را به دورترین نقطه ها از جایگاه هر روزتان میبرد.
‏اطلاعات مهم برای استفاده کننده ها:
‏مناسب برای مخاطبان بالای 13 سال.
‏توافقنامه استفاده کننده در: terms.ea.com
‏برای مشاهده کمک و یا ملزومات http://help.ea.com/en/ را ببینید
‏EA ممکن است بعد از یک ماه از امکانات آنلاین کنار بگذارد.
‏به پست ها در www.ea.com/1/service-updates توجه کنید.
‏‏سلام، جواهرات! بازی تطبیق جواهر مورد علاقه شما با برخی بهبودهای پشت صحنه درخشان تر شده است. از بازی متشکریم و فراموش نکنید که پس از هر به روز رسانی به ما امتیاز دهید.

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر amir
٢٠ تیر ١٤٠١

سرگرمی عالیه👌👍

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Mohammad
٢٧ آذر ١٤٠٠

خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عشق خدا
١٢ دی ١٣٩٩

عالیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده