خانه بازی فکری
Cascade: Jewel Matching Adventure

Cascade: Jewel Matching Adventure

الماس های همشکل آبشار

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۰
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Big Fish Games
‏‏Cascade یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی مطرح و نام آشنای Big Fish Games می باشد. در این بازی هر از چند گاهی دکمه گردونه ای ظاهر می شود و با لمس آن می توانید الماس های جدیدی را وارد صفحه کنید که با الماس های داخل صفحه تطبیق یافته و در از بین بردن سریع تر الماس ها به شما کمک می کنند. در این بازی باید برای از بین بردن مهره ها که در این بازی شبیه به الماس هستند سه یا تعداد بیشتری از آن ها را کنار هم قرار دهید، هر چقدر الماس های بیشتری را کنار هم قرار دهید امتیاز بیشتری هم خواهید گرفت. بازی دارای بیش از 30 سرزمین جذاب و450 مرحله چالش برانگیز و سختی می باشد که شما را حسابی سرگرم میکند. بازی دارای گرافیکی شاد و محیطی رنگارنگ همراه با گیم پلی ای اعتیادآور می باشد.
‏برخی از ویژگی های بازی Cascade اندروید :
‏-بازی سرگرم کننده در سبک match 3
‏-دارای بیش از 450 مرحله ی مختلف
‏- بیش از 30 سرزمین جذاب و رنگارنگ
‏-کمک گرفتن از حیوانات مختلف مثل سمور، روباه و…
‏-شرکت در انواع ماموریتها و رویدادهای روزانه
‏- محیط گرافیکی شاد و جذاب و سرگرم کننده
NEW Levels! More adventures await you!

Keep an eye out for weekly events, sales, and even more Land Releases!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟