خانه بازی کودک
کتاب W5Go و خواندن

کتاب W5Go و خواندن

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Ecocarrier Inc.
‏‏W5Go یک سری آموزشی از برنامه های بچه ها است، و هر کدام از آنها به دنبال یک موضوع جدید از طریق 5W است: چه کسی؟ چی؟ چه زمانی؟ جایی که؟ چرا؟
‏این درس W5Go در کتاب ها و خواندن است.
‏خواندن بنیاد موفقیت کودک در مدرسه را ایجاد می کند و بعدها به عنوان یک بزرگسال، آن را تغذیه تخیل و فراهم می کند مهارت های ضروری مادام العمر. با خواندن، دختران و پسران می توانند شروع به یادگیری آنچه که ما در مورد دنیای ما نمی دانیم.
‏W5Go - درس در کتاب ها و خواندن فراهم می کند یک پلت فرم عالی برای دخالت کودک خود، و کمک به آنها را به لذت در خواندن عادت. ویژگی های چندگانه تعاملی این برنامه یک ابزار یادگیری عالی برای بازی دوباره و دوباره است. کاوش کتابخانه VR برای پیدا کردن کتاب جادویی و رفتن به اتاق راز خواندن برای پیدا کردن آنچه که از کتاب های مختلف وجود دارد. پیدا کردن زمانی که خواندن در زندگی ما مفید است با تماشای انیمیشن ها و بازی کردن بازی ها. در حالی که شما بازی می کنید، واژه ها، قافیه ها و عبارات جدید انگلیسی را یاد بگیرید.
‏Voiceover صدا این برنامه سرگرم کننده برای بچه ها که در حال یادگیری خواندن خود و برای کسانی که آموخته اند تا هنوز خواندن.
‏گیم پلی جذب از طریق پازل، قافیه ها، داستان ها، بازی ها و صحنه های تعاملی AR / VR. کودکان کلمات و حروف انگلیسی را فرا می گیرند، واژگان و دانش خود را گسترش می دهند.
‏ارزش کتابها و خواندن را یاد بگیرید و لذت بردن از یک فعالیت سرگرم کننده پیوند خانوادگی با هم با استفاده از برنامه در کنار فرزندتان، یا اجازه دهید به طور مستقل با پشتیبانی از W5Go یاد بگیرند.
‏آگهی رایگان برنامه / بدون اینترنت و یا فای مورد نیاز:
‏برنامه های ما با نگه داشتن کودکان و والدین آنها در ذهن طراحی شده اند، بنابراین برنامه ها آگهی رایگان هستند. پس از دانلود و نصب برنامه ها، به هیچ دسترسی اینترنتی / فایلی نیاز ندارید، و این باعث می شود که آنها تقریبا در هر نقطه قابل پخش باشند.
‏درباره W5Go:
‏W5Go طراحی شده است تا آگاهی دیجیتالی مردم را از جوانه آغاز کند. این کودک را به تکنیک های دیجیتال و فناوری در گرافیک کامپیوتری زیبا، انیمیشن ها و واقعیت افزوده در راه سرگرم کننده و سرگرم کننده معرفی می کند. این نیز یک راه تعاملی خوب برای کودک برای یادگیری کلمات و عبارات انگلیسی در هنگام بازی کردن برنامه ها و بازی های W5Go است. برنامه های W5Go و بازی ها معلم هستند، کودک به سادگی با اسموز یاد می گیرد
‏تماس با ما:
‏اگر می خواهید به ما در سرگرمی و تعامل بیشتری در برنامه ما کمک کنید، لطفا با ایده ها یا پیشنهادات خود را در info@w5go.com بنویسید.
‏از وب سایت ما در www.w5go.com بازدید کنید.
‏آخرین وبلاگ ما را در https://w5go.wordpress.com بخوانید.
‏ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید:
‏FACEBOOK @ W5GoForChildren
‏توییتر @ go_w5
‏Instagram @ w5_go
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟