استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۲/۱۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۸
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده گروه نرم افزاری سیمرغ آپ
‏‏سلفی ها چه کسانی هستند و از کجا پیدا شده اند؟
‏محمد ابن عبدالوهاب کیست؟
‏هدف وهابیت چیست؟
‏اگر دوست دارید که درباره سلفی ها و وهابیت بیشتر بدانید و منشا , فعالیت ها و اهدافشان را بشناسد کافی است که شاخ شیطان را مطالعه کنید.
‏ترویج فرهنگ ناب محمّدی و اهل بیت عصمت وطهارت‌علیهم السلام در طول تاریخ دچار کج اندیشی‌ها و نابخردی‌هایی بوده است که نمونه بارز آن را در اندیشه وهابیت و سلفی‌گری می‌توان نظارگر بود، تفکری که همه مسلمانان جهان را از دین اسلام خارج و فقط خود را مسلمان می‌دانند. عدّه‌ای اندک که با کج‌اندیشی، مسلمانان جهان و دیگر ادیان را دچار مشکل کرده و چهره‌ای خشن و کریه از دین رحمت ارائه نموده‌اند. معمار این اندیشه ابن تیمیه از مخالفان فرزندان پیامبر اسلام‌صلی الله علیه وآله می‌باشد که تفکّر او از قرن هفتم تا قرن سیزدهم به فراموشی سپرده شده و مورد مخالفت اندیشمندان مذاهب اسلامی قرار گرفت ولی کمتر از یک قرن است که این تفکّر انحرافی دوباره در جامعه اسلامی توسط افرادی معلوم الحال مطرح می‌گردد. جا دارد متفکرین اسلامی، جریان‌های فکری منحرف را به مسلمانان جهان معرفی کرده و محور وحدت اسلامی که همان اسلام ناب محمدی‌صلی الله علیه وآله است را تبیین نمایند، محوری که براساس محبّت و پیروی از اهل بیت رسول‌گرامی اسلام‌صلی الله علیه وآله استوار است و از فحاشی و ضرب و شتم و ترور و بمب‌گذاری به دور است و هیچ سنخیتی با آن ندارد. گفت و گو در محافل علمی و معرفی اندیشه ناب، نیاز به آن حرکات انحرافی ندارد، و چنانچه آنان در گفتار صادقند، میدان علم و اندیشه مهیا است.

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 💚یاصاحبَ الزّمان💚
١٦ دی ١٤٠١

خیلی عالی،پرمحتوا و آموزنده. احسنت به شما و خدا خیرتون بده که با ساخت اینگونه برنامه ها،چشم و گوش مردم رو باز می کنید،خود من بشخصه اطلاعات و شناخت بیشتری نسبت به وهابیت و وهابیان پیدا کردم و از این بابت خدارو شاکرم. پیشنهاد میکنم نصب کنید.

میپسندم۸ نمیپسندم۶
عکس کاربر گج کار
٤ دی ١٤٠١

برنامه می شاخ شکن

میپسندم۸ نمیپسندم۲
عکس کاربر چنگیز
١٢ مهر ١٤٠٢

خیلی بد

میپسندم۱ نمیپسندم۴

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده